Студенти магістратури програми «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві» ознайомилися з сучасною технікою "Агробудівельного альянсу «Астра»

22 жовтня 2019 року

Триває другий місяць навчання за новою магістерською програмою «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві», студенти освоюють перші дисципліни за навчальним планом. А ще – знайомляться з виробничими технологіями і засобами для їх забезпечення. Саме з такою метою кафедрою агрохімії та якості продукції рослинництва НУБіП України і компанією «Агробудівельний альянс «Астра» було організоване виїзне заняття. Почалося воно ознайомленням із головними напрямками діяльності компанії, що є одним із найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні.

  

  

  

   Далі увага студентів була сконцентрована на техніці для технологій прецизійного агровиробництва. Менеджери компанії представили свою продукцію, розкрили, які завдання в полі вона може виконати, розповіли про особливості експлуатації такої техніки.

  

 

 

  

    Заняття було змістовним, студенти із цікавістю спілкувалися з співробітниками компанії «Астра», повернулися з корисною інформацією і приємними враженнями. Так, техніка для забезпечення сучасних технологій агровиробництва на високому технологічному рівні, проте ми повинні бути готовими до грамотного впровадження таких технологій. І навчання – єдиний шлях до цього.

 Наталія Пасічник

доцент кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна

фото: Тимур Панчук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook