Команда нашого факультету виборола срібні нагороди у військово-спортивних змаганнях

10 жовтня 2019 року
Військова кафедра і спорткомплес НУБіП України

Вже традиційно напередодні Дня захисника України 10 жовтня 2019 року кафедри військової підготовки та фізичного виховання проводять військово-спортивні змагання «Патріот НУБіП України». Більше півтисячі учасників змагалися у 12 видах змагань. Детально про змагання можна дізнатися за цим гіперпосиланням.

Команда нашого факультету виборола срібні нагороди. Призери теж лишилися незмінними: першими стали представники агробіологічного факультету, а третіми факультету конструювання та дизайну.

У змаганнях з одягання загальновійськового захисного комплекту переможцем в особистому змаганні серед хлопців став студент механіко-технологічного факультету Бондар Данило.

У спорядженні магазина АК набоями в індивідуальному заліку перемогу святкував студент механіко-технологічного факультету Павло Цунков.

У підтягуванні на перекладині (віджимання від підлоги) ІІ місце у механіко-технологічного факультету. У особистому змаганні кращий – студент нашого факультету Олексій Кравченко.

ІІ місце у студентів механіко-технологічного факультету зі штовхання гир 2х24 кг.

У змаганнях з кидання гранат на дальність і на влучність ми також серед призерів (ІІ і ІІІ місце відповідно).