Хто не заховався?

7 березня 2012 року
До свята весни і жінок 8 Березня, творчий колектив у складі Ігоря Антіпова, Ірини Горго, Дмитра Андрійця, Катерини Гринчук, Ірини Юрковської і Юрія Недяка зробив жіноцтву університету подарунок – поставив на сцені актової зали 3-го корпусу чудовий спектакль «Хто не заховався?».
Подарунок вдався на славу – смішний сценарій, чудова гра акторів, талановите виконання музичних номерів і, звичайно ж, happyend - все це залишило у глядачів масу гарних вражень та змогло створити справді святковий настрій.
Аматори університетської сцени вкотре закликати вірити у кохання та вміти пронести його через роки, не забуваючи, що воно вже само по собі диво!
Ректор університету академік Д.О. Мельничук привітав творчий колектив з вдалою прем’єрою та, користуючись нагодою, звернувся до присутніх жінок з найкращими побажаннями до свята.
Тож, прем’єра, безумовно вдалась на славу, з чим ми теж щиро вітаємо наших самодіяльних акторів. І хочемо додати від себе, що враження від їх гри були місцями навіть кращі, ніж від деяких професійних акторів. Так тримати і подальших успіхів - на сцені і в житті!!!

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook