Визначено переможців І туру олімпіади з хімії

5 березня 2019 року

28 лютого 2019 року відбувся І тур олімпіади з хімії за результатами якого було визначено переможців за секціями, з яких в подальшому буде сформовано команду НУБіП України. До речі, ІІ тур всеукраїнської олімпіади з хімії відбудеться на базі нашого університету 17-20 квітня 2019 року. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів.

ПІБ

спеціальність

заочний тур

очний тур

Сума

Місце

1

2

3

4

1

Шаховал Евген

Агр

8

10

10

10

9

47

1

2

Губин Михайло

Агр

7

7

6

10

8

38

2

3

Харчук Іванна

Агр

9

3

7

10

8

37

3

4

Яцун Анна

Еко

6

10

1

10

9

36

4

5

Сидоренко Богдан

Еко

6

10

1

10

6

33

5

6

Чумак Денис

Агр

7

10

1

10

5

33

5

7

Ігнатюк Богдан

Агр

6

8

1

10

7

32

7

8

Маліченко Атрем

Агр

 

10

6

7

8

31

8

9

Дмитрук Дмитро

Агр

 

10

4

8

8

30

9

10

Шевченко Дар'я

Еко

6

10

3

 

8

27

10

11

Шкурко Олександр

Агр

6

3

3

7

4

23

11

12

Пилипчук Ангеліна

Еко

 

10

2

2

8

22

12

13

Савост'янова Єва

Агр

5

2

3

10

2

22

12

14

Тороп Уляна

Агр

7

2

2

5

5

21

14

15

Клименко Артем

Агр

 

10

7

 

4

21

14

16

Ратошнюк Віктор

Агр

 

6

7

2

6

21

14

17

Ящук Тетяна

Агр

6

2

   

10

18

17

18

Яковишен Назарій

Агр

7

3

   

8

18

17

19

Горбатюк Сергій

Агр

7

3

2

3

3

18

17

20

Кірійчук Олександр

Агр

6

3

3

 

3

15

20

20

Ковбаса Михайло

Агр

7

1

3

 

4

15

20

21

Гаріян Ольга

ЗР

 

3

2

 

5

10

22

22

Рудь Владислав

Агр

7

     

2

9

23

23

Кустовька Д

Еко

 

1

   

6

7

24

 

 

ПІБ

спеціальність

заочний тур

очний тур

Сума

Місце

1

2

3

4

1

Матвійчук Анастасія

Вет

6

10

8

10

9

43

1

2

Шевченко Єлізавета

Вет

7

10

9

10

7

43

1

3

Мамєлєкова Меріам

Вет

6

10

8

10

8

42

3

4

Липецька Любов

Вет

6

10

8

10

7

41

4

5

Іщенко Ярослава

Вет

8

10

3

10

5

36

5

6

Барбара Марія

Вет

8

10

5

3

6

32

6

7

Попик Марія

Вет

7

10

4

4

6

31

7

8

Кравець Марія

Вет

7

3

5

10

5

30

8

9

Дакал Юлія

Вет

8

10

2

 

8

28

9

10

Лоза Юлія

Вет

7

2

2

 

5

16

10

11

Теренковький Данило

Вет

6

4

1

 

5

16

10

12

Гоменюк Анна

Вет

 

2

 

5

8

15

12

14

Малашенко Анастасія

Вет

 

1

 

3

8

12

13

 

ПІБ

спеціальність

заочний тур

очний тур

Сума

Місце

1

2

3

4

1

Оне Ольга-Валентина

БТ

8

10

7

10

6

41

1

2

Куцина Софія

БТ

7

10

 

10

9

36

2

3

Прокопець Марія

БТ

7

10

 

10

8

35

3

4

Скуба Анастасія

БТ

8

10

10

2

4

34

4

5

Сіненко Богдан

БТ

 

8

7

10

6

31

5

6

Шиловська Олександра

БТ

6

7

3

10

3

29

6

7

Смолянінов Дмитро

БТ

7

1

2

10

5

25

7

8

Кондратьєва Ірина

БТ

 

10

3

10

 

23

8

9

Синяк Аліна

БТ

8

0

5

3

7

23

8

10

Тимчій Анна

БТ

 

7

3

10

2

22

10

11

Хархан Леся

БТ

7

3

4

1

5

20

11

12

Жук Денис

АКіТ

5

2

6

 

4

17

12

13

Майор Ангеліна

БТ

5

     

10

15

13

14

Романченко Кристіна

БТ

3

4

2

3

2

14

14

15

Кісіль Наталія

БТ

4

2

4

 

3

13

15

16

Недавня Ольга

БТ

 

3

2

1

5

11

16

17

Украінець Павло

БТ

7

 

3

   

10

17

18

Андрущенко Катерина

БТ

       

10

10

17

 

ПІБ

спеціальність

заочний тур

очний тур

Сума

Місце

1

2

3

4

1

Єрмоленко Євгеній

ХТ

7

10

1

10

8

36

1

2

Панаскевич Анна

ХТ

6

10

 

10

6

32

2

3

Григоренко Анастасія

ХТ

6

4

 

7

2

19

3

4

Остапчук Надія

ХТ

6

3

   

5

14

4

5

Шевченко Дарина

ХТ

6

3

   

5

14

4

6

Корнієнко Владислава

ХТ

5

3

   

5

13

6

7

Лупина Михайло

ХТ

 

1

4

   

5

7

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook