Гуртківці взяли участьу роботі конференції щодо просторового планування

31 січня 2019, 22:37

31 січня 2019 року у рамках проекту pMAP відбулася конференція «Просторове планування. Як будуть розвиватись громади?». Студенти 1 курсу 2 групу Матейченко Анастасія та Мазуріна Тетяна представили студентство нашого факультету. На даному заході обговорювалися проблеми громад при просторовому плануванні та перспективи розвитку землеустрою, земельного кадастру, містобудування.

Відкрите просторове планування – це проект, який реалізується Офісом ефективного регулювання (BRDO) спільно із Мінрегіоном завдяки технічній підтримці програми “MATRA”. Проект створений, щоб сприяти розміщенню у відкритому доступі актуальної містобудівної документації для потреб громадськості та бізнесу. Проект реалізується за двома основними напрямками:
1. Створення та популяризація веб-ресурсу, за допомогою якого можливо швидко знайти актуальну містобудівну документацію для будь-якого населеного пункту в Україні.
2. Розроблення рекомендацій для органів місцевої влади, щодо опублікування містобудівної документації.
Основними завданнями проекту є:
- стимулювати місцеві органи влади більш активно викладати у відкритому доступі містобудівну документацію;
- створити більш зручні умови для бізнесу щодо пошуку та інвестиційного освоєння територій;
- підвищити рівень знань населення про просторове планування в Україні та способи застосування містобудівної документації.
Містобудівна документація України станом на 2017 рік мала лише 24% оприлюднених документацій. Не дивлячись на такі низькі показники протягом року, завдяки проекту pMAP були введені зміни до законодавства та проведений системний аналіз ринку. Наразі до проекту приєдналися усі регіони та 370 фахівців, 66,7% даних було внесено до pMAP, а це 4057 пакетів містобудівної документації.
 

Анастасія Матейченко,
староста гуртка

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook