Кафедра загальної, органічної та фізичної хімії звітує про проведення безоплатних курсів з дисциплін «Хімія» та «Органічна хімія»

23 листопада 2018 року

22 листопада відбулося засідання вченої ради агробіологічного факультету. Про проведення додаткових занять з хімії з метою підвищення рівня знань студентів першого курсу доповідав доцент кафедри загальної, органічної та фізичної хімії Віктор Бухтіяров.

Було відмічено, що в роботі курсів прийняли участь 234 студенти усіх спеціальностей, що вивчають дисципліни «Хімія» та «Органічна хімія». Порівняння  результатів  зрізу знань студентів перед початком роботи курсів та результатів підсумкової контрольної роботи, що студенти написали по закінченню курсів, дозволило зробити наступні висновки:

 1. Проведення на початку 1 семестру курсів з основ хімії суттєво підвищує рівень знань студентів.

2. Проведення курсів з метою підвищення рівня знань студентів треба проводити для всіх студентів, незалежно від оцінки ЗНО та результатів при «вхідному» тестуванні.

Вчена рада агробіологічного факультету схвалила результати роботи кафедри з проведення  безоплатних курсів з дисциплін «Хімія» та «Органічна хімія».

 

Роман Жила

ст. викл. кафедри загальної хімії

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook