СТОРІНКА МАГІСТРА

Сторінка магістра 2020

Спеціальність 181 «Харчові технології» 

Освітня програма «Нутриціологія»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Нутриціологія»  

Денна форма навчання

  1. Бутенко Анастасія Володимирівна
  2. Дерун Юлія Анатоліївна
  3. Есхакзай Діана Абдуллівна
  4. Завадська Анастасія Валерівна
  5. Кардаш Дар'я Михайлівна
  6. Кім Катерина Дмитрівна
  7. Кришеник Вікторія Ярославівна
  8. Кулик Діана Валеріївна
  9. Мурована Олександра Ігорівна
  10. Мусієнко Катерина Вікторівна
  11. Пенікжаніна Ангеліна Олександрівна
  12. Погинайко Артур Юрйович
  13. Сухенко Євгеній Владиславович
  14. Чижевська Вероніка Русланівна

     

Освітня програма «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса»  

Денна форма навчання

     1. Азаман Максим Ярославович

     2. Бобровська Марія Юріївна

     3. Бондаренко Гліб Ігорович

     4. Гурський Олександр Вікторович

     5. Джафаров Рустам Фархадович

     6. Дидюк Тарас Русланович

     7. Добровінський Андрій Олександрович

     8. Ігнатюк Наталія Ігорівна

     9. Корнілов Владислав Олексійович

     10. Москаленко Ігор Васильович

     11. Пилипенко Інна Олександрівна 

 

Освітня програма «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів»   

Денна форма навчання

     1. Волхова Таїсія Володимирівна

     2. Кислиця Ярослав Олександрович

     3. Колесник Никифор Валерійович

     4. Космак Дмитро Васильович

     5. Одновол Євген Богданович

     6. Рогожина Анастасія Сергіївна

     7. Семененко Тетяна Сергіївна

     8. Сороченко Анна Андріївна

     9. Ткачук Олексій Олексійович

    10. Чава Катерина Петрівна

 

Спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

Освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Якість, стандартизація та сертифікація» 

Денна форма навчання

     1. Антонів Артем Дмитрович

     2. Грібова Інна Вікторівна

     3. Курочка Анна Валеріївна

     4. Остролуцька Катерина Вікторівна

     5. Ракова Дар`я Володимирівна

     6. Савчук Дмитро Сергійович

     7. Сидорчук Ігор Віталійович

     8. Смульський Денис Вячеславович

     9. Фесенко Владислава Вадимівна

     10. Чабанова Аліка Олександрівна

     11. Чечітко Владислав Ігорович  

 

 

Сторінка магістра 2019

Спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

Освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Якість, стандартизація та сертифікація» 

Денна форма навчання

  1. Бондаренко Вікторія Вадимівна
  2. Бондаренко Павло Олександрович
  3. Гришко Петро Іванович
  4. Дмитришин Дмитро Андрійович
  5. Іванов Юрій Юрійович
  6. Йова Вадим Юрійович
  7. Кирилюк Іван Дмитрович
  8. Колос Руслан Євгенійович
  9. Комар Владислав Ігорович
  10. Луканюк Христина Русланівна
  11. Павелко Олександр Олександрович
  12. Руденко Людмила Іванівна
  13. Садомака Світлана Володимирівна
  14. Самсоненко Олександр Володимирович
  15. Толочко Михайло Костянтинович
  16. Шафаренко Ян Андрійович

Спеціальність 181 «Харчові технології» 

Освітня програма «Нутриціологія»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Нутриціологія»  

Денна форма навчання

  1. Аношкін Олександр Сергійович
  2. Безносько Анастасія Валентинівна
  3. Деяк Олександра Сергіївна
  4. Задорожний Сергій Едуардович
  5. Зименко Роман Олександрович
  6. Лазюк Анна Іванівна
  7. Москаленко Владислав Олександрович
  8. Нагорна Тетяна Олексіївна
  9. Похильченко Анастасія Сергіївна
  10. Свириденко Ольга Валентинівна
  11. Сикало Марія Володимирівна
  12. Сікачина Оксана Олегівна
  13. Соромітько Ксенія Сергіївна
  14. Терновик Галина Андріївна
  15. Тимошенко Оксана Юріївна
  16. Шепель Анна Володимирівна

Освітня програма «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса»  

Денна форма навчання

  1. Бень Наталія Володимирівна
  2. Гостюхін Олександр Станіславович
  3. Дузенко Галина Ігорівна
  4. Конопелько Наталя Вікторівна
  5. Крупський Олександр Анатолійович
  6. Мендель Дмитро Юрійович
  7. Молостов Михайло Юрійович
  8. Навальний Олександр Анатолійович
  9. Романюк Віта Анатоліївна
  10. Саварець Максим В`ячеславович
  11. Сидоренко Марина Анатоліївна
  12. Сопельнякова Вікторія Олександрівна
  13. Трихліб Дарина Владиславівна
  14. Чайка Антоніна Мирославівна

Освітня програма «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів»   

Денна форма навчання

  1. Білодід Олександр Анатолійович
  2. Борисенко Руслана Василівна
  3. Ганцева Катерина Олександрівна
  4. Гутак Марія Андріївна
  5. Карпенко Дмитро Олександрович
  6. Мироненко Олена Олександрівна
  7. Редько Олександр Олександрович
  8. Скринько Світлана Миколаївна
  9. Черкес Юрій Володимирович
  10. Яковченко Ірина Олександрівна

 

 

Сторінка магістра 2018

Спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» 

Освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Якість, стандартизація та сертифікація» 

 

Денна форма навчання група 1

  1. Білевська Анна Петрівна
  2. Білосорочка Максим Володимирович
  3. Петренко Віталій Олександрович
  4. Гайдайчук Іван Володимирович
  5. Гижа Наталія Миколаївна
  6. Дебела Ольга Олексіївна
  7. Зінченко Роман Сергійович
  8. Ільчук Назарій Васильович
  9. Квітко Юлія Сергіївна
  10. Моцний Іван Юрійович
  11. Прончук Олександра Олексіївна
  12. Решетник Тетяна Миколаївна
  13. Селіхов Іван Вікторович
  14. Синельнікова Валерія Петрівна
  15. Слегина Анастасія Ігорівна
  16. Тимчук Роман Богданович
  17. Чернецька Лідія Миколаївна
  18. Ло Ле

Спеціальність 181 «Харчові технології» 

Освітня програма «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса»  

Денна форма навчання група 1

  1. Моцний Іван Юрійович
  2. Баламут Єгор Ростиславович
  3. Свірідов Роман Васильович 

Освітня програма «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів»   

  1. Адаменко Олексій Олегович
  2. Боско Марія Сергіївна
  3. Дзюба Анастасія Вікторівна
  4. Діхтяр Владислав Русланович
  5. Корейба Олена Михайлівна
  6. Кравчишак Назар Володимирович
  7. Мельниченко Олексій Олександрович
  8. Нагібович Сергій Олександрович
  9. Ошур Максим Геннадійович
  10. Скрипченко Руслан Ярославович
  11. Слабошпицька Ірина Вікторівна
  12. Слабошпицька Тетяна Вікторівна 
  13. Степанова Вікторія Володимирівна 

 

 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook