ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

Адреса: 08150, Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Лісодослідна, 12

Тел.: 332-78-20; факс: (04598)3-54-61

Електронна пошта: [email protected]

WWW: http://www.blds.com.ua

директор:
Карпук Анатолій Іванович

заслужений лісівник України, академік ЛАНУ, доктор економічних наук

 
Боярська ЛДС - це сучасне комплексне державне підприємство, яке поряд з освітянськими функціями успішно поєднує комплекс робіт із відтворення, охорони та захисту лісу з переробкою деревини.
Лісові масиви ВП НУБіП України „Боярська ЛДС” розміщені в центральній частині Київської області на території чотирьох адміністративних районів: Києво-Святошинського (6703 га), Васильківського (9846 га), Макарівського (1064 га) та Голосіївського району м. Києва (299 га). Лісові масиви станції площею 17,940 тис. га віднесені до особливо цінних насаджень і входять у зелену зону м. Києва, а 790 га високопродуктивного лісу відведені під державні заказники. Лісистість в районі діяльності Боярської ЛДС становить – 25,5%.
Метою діяльності ЛДС є навчальна, науково-дослідна та господарська діяльність, які технологічно пов'язані з навчальним та навчально-інноваційним процесом у системі підготовки фахівців ННІ лісового і садово-паркового господарства та інших структурних підрозділів НУБіП України, а також проведення науково-дослідних робіт співробітниками університету.
ВП НУБіП України „Боярська лісова дослідна станція”, як підприємство, що поєднує в собі виробничу, навчальну і наукову діяльність є головною базою для проведення навчальних та виробничих практик, а також об’єктом постійних наукових досліджень і активного впровадження у практику досягнень лісівничої науки.

         
  

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook