22 вересня 2011 р. проводитиметься навчальний семінар «Вдосконалення діяльності мережі ВНЗ університету в умовах європейської інтеграції і реформування системи освіти в Україні»

7 вересня 2011 року

   22 вересня 2011 р. у ННЦ біології і екології субтропічних рослин і ландшафтознавства НУБіП України (м. Ялта) проводитиметься навчальний семінар  «Вдосконалення діяльності мережі ВНЗ університету в умовах європейської інтеграції і реформування системи освіти в Україні».
Тематика семінару:
• Організація навчального процесу у контексті вимог Європейських і Міжнародних стандартів у галузі вищої освіти.
• Основи формування професійно-ділових якостей фахівця у сучасних умовах.
• Основні проблеми та завдання ВНЗ у 2011-2012 н.р. щодо забезпечення якості освітньої діяльності  відповідно до  вимог Європейських  стандартів.
• Результати вступної компанії 2011 р. у НУБіП України та завдання щодо прийому на освітньо-професійні програми підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів  випускників ВП НУБіП України у 2012 р.
• Проблеми та перспективи діяльності структурних підрозділів базового закладу, розміщених на базі  відокремлених підрозділів закладу для підготовки бакалаврів.
• Результати рейтингової оцінки діяльності педагогічних працівників у відокремлених підрозділах НУБіП України та принципи її вдосконалення.

Організатор: Національний університет біоресурсів і природокористування України

Запрошуємо керівників ВНЗ І-ІІІ р. а. взяти участь у семінрі.

Телефони оргкомітету: в м. Київ 8-044-527-8037 (8961)
       Е-mail: [email protected], [email protected],

 

Помічник першого проректора з навчально-виховної і організаційної роботи з питань діяльності вищих навчальних закладів І-ІІІ р. а. НУБіП України 

А.Гладкий

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook