Дню українського добровольця присвячується

13 березня 2018, 14:05

    

    День українського добровольця – це свято, що відзначається в Україні 14 березня. 

   В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону
 
   17 січня 2017 року Верховна Рада України прийняла постанову №4251 «Про встановлення Дня українського добровольця» з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Як тільки на Сході України почалися військові дії, наші студенти, викладачі, співробітники почали добровільно записуватись в добровільні батальйони.
«Диплом може зачекати, а Україна – ні» –  девіз студентів  університету.
Цей девіз став ключовим, коли студенти вирішили залишити навчання і йти боронити свою українську землю.
Наслідуючи подвиги студентів – добровольців – Крутянської битви, учасників ІІ світової війни, наші студенти, викладачі, співробітники пішли захищати свою Батьківщину.
 
Кинули дивани, вимкнули новини 
 І нові події створюють самі, 
 Хлопці добровольці, ви прийдіть живими! 
Хай минають кулі вас у цій війні.
 
   Українські добровольці стали гордістю українського народу. Загалом, у воєнному конфлікті на сході нашої країни брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них перетворилася на військові частини силових структур, але є й такі, що продовжують залишатися цілком незалежними формуваннями й не підпорядковуються жодному силовому відомству.
 
А то не слава кличе нас
Нам Батьківщину захистить
Потрібно знову в лихий час
Нам за своє душа болить.

Не ми до них … До нас вони
Прийшли і зле нахабно чинять
В вогні визвольної війни
Не наші душі, їхні згинуть
(Валерій Вітер)
 
   Працівники наукової бібліотеки Людмила Артюх та Любов Полозенко підготували «До дня українського добровольця» сценарій літературного вечора, який пропонуємо до вашої уваги ===>СЦЕНАРІЙ
Лариса Сідько, завідувач 
інформаційно-бібліографічного
відділу наукової бібліотеки
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook