Міжнародна конференція «Business, Innovations, Education – 2018»

4 лютого 2018 року
м. Київ

   Доц. В.В. Чекалюк презентувала кафедру української та класичних мов на міжнародній конференції «Business, Innovations, Education – 2018».

   

«Ми є свідками того, як на очах одного покоління  інформаційні технології зазнали потужних еволюційних змін – від громіздкого комп’ютера до кишенькового гаджета, переміщення думок у просторі звелося до секунди, незалежно від відстані й обсягу інформації, навчання доступне фактично кожному, сьогодні кожен може бути новатором, може бути спікером чи навіть журналістом, будьмо обережними з інформацією, бо кожне слово, кожен меседж працює  на імідж власної держави», зазначила спікер Вероніка Василівна Чекалюк під час дискусії щодо участі студентів у інноваційних проектах зі спікерами конференції «Business, Innovations, Education – 2018».

 

 

«Якщо ви сьогодні не вчитеся – вже завтра вас обійдуть конкуренти. Адже спосіб ведення бізнесу змінюється щороку і навіть щомісяця. Додаткова освіта стала необхідністю не лише для молоді, а й для представників малого та середнього бізнесу, а також корпоративного сегмента. Ставки високі: без інноваційного підходу в наш час не вирішити цілу низку практичних завдань в економічній сфері», такою є ключова думка цьогорічної зустрічі.

 

 

 Серед прогнозів викладача насамперед, – удосконалення освітньої системи у плані підготовки фахівців, тобто тематика має бути  вузькоспеціалізована й орієнтована  на розв’язання  нагальних потреб громадян у масштабах держави. Так у наступній тематичній конференції, що відбудеться у 2019 році, студенти й викладачі НУБіП візьмуть участь у заході й презентують наші наукові здобутки й власні винаходи.

 

А.Кущенко

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook