Професор Сидір Кіраль: українській державності – 100 років

24 січня 2018 року

      Україна вже має 100 років державності. На жаль, ця визначна дата не була відзначена в Україні так, як би це мало бути... Немає у нас генів державної гідності – і на то нема ради... Тільки тоді, коли вони, ті гени, будуть у крові й свідомості очільників держави, отоді розпочнеться відродження України.

   

     22 січня з ініціативи докторів історичних наук, наукових співробітників Інституту археографії НАН України Валентини Піскун та Ігоря Гирича вчені зібралися біля пам’ятника Михайлові Грушевському й вирішили повністю зачитати ІV Універсал... Таку почесну місію доручили мені...

     Коли зачитував цей документ, то в душі вирували особливі почуття. Та найголовніше, що чимало тез Універсалу, на жаль, актуально звучать й нині, оскільки не зреалізовані в конкретиці. Вірю, що молоде покоління, народжене в незалежній державі, таки доведе справу своїх дідів до логічного завершення, а Україна стане заможною державою, гідною тих, хто поклав свої голови за її волю, хто й сьогодні зі зброєю в руках боронить наші кордони на Сході... Вірю, що метроміст, де 22 січня відбулася акція єднання українців Заходу і Сходу, вже назавжди поєднав нашу Україну в єдину й неподільну державу.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Сидір Кіраль,
професор кафедри української та класичних мов

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook