Представники Всесвітнього співтовариства організацій вищої освіти у галузі сільського господарства зустрілися в офісах ФАО для обговорення трансформації GCHERA у Конфедерацію

17 лютого 2011 року

10-11 січня 2011 р. у Римі відбулися засідання Виконавчого комітету GCHERA (Глобального консорціуму вищої освіти та досліджень у сільському господарстві) та представників Всесвітніх регіональних асоціацій університетів сільського господарства і наук про життя (Global Regional University Associations related to Agriculture & the Life Sciences).

Університет штату Айова (США), Національний університет біоресурсів і природокористування України та Берлінський університет ім. Гумбольдта (Німеччина), як відомо, є засновниками GCHERA, а ректор, акад. Д.О. Мельничук – її почесний Президент. Тому делегати від нашого університету також взяли участь у засіданнях цієї авторитетної організації та у прийнятті спільних рішень.

Філіп Шоке, діючий Президент GCHERA, запросив представників Всесвітніх регіональних асоціацій університетів сільського господарства і наук про життя з Азії, Африки, США, Європи та ін., щоб зустрітися в Офісі по обміну знаннями, досліджень та дорадництва ФАО, в Римі.

Метою зустрічей було визначення та погодження пропозицій щодо трансформації GCHERA у Конфедерацію регіональних асоціацій університетів сільського господарства і наук про життя.

Делегати зустрічі підписали комюніке, що засвідчило їхню підтримку пропозиції стосовно перетворення GCHERA на Конфедерацію; це стане важливою переду¬мовою спільного вирішення глобальних проблем, для підтримки взаєморозуміння і всесвітньої співпраці регіональних Асоціацій та їх інституцій у підтримці інновацій, а також лідерства в галузі освіти, досліджень та соціально-орієнтованих програм.

Необхідність існування такої організації є очевидною, з огляду на важливість вищої освіти та досліджень у сільському господарстві та розвиток наук про життя у зв’язку із наступними викликами 21 століття:

• продовольча безпека та зростання населення у світі стали глобальними проблемами;

• кліматичні зміни та їхній вплив на сільськогосподарське виробництво;

• глобальні екологічні проблеми та альтернативна біомаса (у конкуренції із виробництвом продуктів харчування).

Офіційні представники Асоціацій особисто підтвердили готовність обговорення проекту конфедерації із членами своїх Асоціацій на місцях. Процедура затвердження проекту конфедерації відбудеться на засіданні Генеральної асамблеї, в рамках 7 Глобальної конференції GCHERA, що відбудеться у червні 2011 р. в Політехнічному інституті Ла-Саль Бове, Франція.


 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook