Засідання зборів трудового колективу Навчально-наукового інституту енергетики і автоматики НУБіП України

27 січня 2011, 12:39
навчальний корпус №8 НУБіП України

27 січня 2011 року відбулось засідання зборів трудового колективу Навчально-наукового інституту енергетики і автоматики НУБіП України

27 січня 2011 року у навчальному корпусі № 8 НУБіП України відбулося засідання зборів трудового колективу Навчально-наукового інституту енергетики і автоматики, де заслуховувався звіт про діяльність ННІ за 2010 рік та обговорювались основні напрями діяльності інституту на 2011 рік.

ННІ енергетики і автоматики розпочав свою діяльність 10 березня 2009 року. Були сформовані концепція і задачі розвитку - пакет інноваційних проектів та заходів у розрізі вимог до університетів дослідницького спрямування і, відповідно, науковий тематичний план фундаментальних і прикладних досліджень на перспективу 2010…2014 рр., якими передбачено, пріоритетні напрями – створення засобів альтернативної енергетики, інтелектуальних систем управління виробництвом для біотехнічних об’єктів, новітніх електротехнологій, підвищення надійності та ефективності електроенергетичних засобів, управління якістю електропостачання та інше.
За освітнім напрямом інститут взяв курс на суттєве покращення фундаментальної підготовки студентів та подальший розвиток системи магістратури, розвиток системи практичного навчання.
Значний пріоритет віддається розвитку співпраці з Міністерствами, установами НАН України, закордонними закладами освіти. Інститут заключив договори співпраці з 5-ма НДІ НАН України і здійснив ряд реальних кроків з виконання сумісних досліджень, створення робочих місць магістрам-дослідникам, аспірантам, залученням провідних фахівців до навчального процесу.
Не менш важливою є відповідальність за функціонування регіональних закладів освіти для надання допомоги, координації і контролю якості навчального процесу.
ННІ енергетики і автоматики поставив задачі удосконалення системи енергозабезпечення університету і приступив до реалізації програми „ЕНЕРГООЩАДНІСТЬ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ” на 2010 – 2015 р.р. Закуплено спеціалізовані прилади для енергоаудиту, створення автоматизованої системи обліку електроенергії і т.п.
Протягом 2010 року у ВП НУБіП України «НДГ В. Снітинське» і «НДГ Ворзель» споруджено вітросонячні системи електроживлення.
ННІ енергетики і автоматики сформував план розвитку своєї діяльності на 2011 рік.
 


Вітросонячні системи електроживлення в «НДГ В. Снітинське»
Виступ ректора Д.О.Мельничука
Колектив НДІ Енергетики і автоматики
Колектив НДІ Енергетики і автоматики
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook