Програми практики

Навчальні і науково-дослідні лабораторії

Кафедра садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка має у своємі складі такі структурні підрозділи:

1. Навчальна лабораторія садівництва 

Створено на підставі рішення ректорату за наказом ректора від «19» липня 1994 р. за № 228-К. Розташована у навчальному корпусі №7/44.

Лабораторія забезпечує проведення науково-педагогічними працівниками кафедри лабораторних та практичних занять студентам ОС «Бакалавр» та «Магістр» із навчальних дисциплін закріплених за кафедрою відповідно до вимог освітніх програм та графіку навчального процесу. Надає студентам та слухачам Університету робочі місця, укомплектовані сучасним лабораторним обладнанням, технічними засобами навчання, комп'ютерною технікою, методичною та довідковою літературою.

2. Навчальна лабораторія «Плодоовчевий сад»

Створено на підставі рішення ректорату за наказом ректора від «15» квітня 2004 р. за №169. Розташована за адресою м. Київ, вул. Генерала Родимцева 6а.

Лабораторія забезпечує проведення на високому рівні навчальних та виробничих практик і науково-дослідної роботи науковими працівниками, докторантами, аспірантами, студентами з плодівництва, виноградарства та квітникарства шляхом закладання і вирощування навчально-демонстраційних та дослідних насаджень. Здійснює виробничо-комерційну діяльність на основі укладених господарських договорів з метою залучення позабюджетних коштів до спеціального фонду університету.

 

 

3. ННВЛ "Генетичних ресурсів, інтродукції та селекції нетрадиційних плодових та декоративних культур"

Передано до складу кафедри на підставі рішення ректорату за наказом ректора від «4» травня 2020 р. за №334. Розташована за адресою с. Пшеничне, Васильківський р-н у ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція».

Лабораторія забезпечує проведення на високому рівні навчальних та виробничих практик і науково-дослідної роботи. Об’єднує зусилля науково-педагогічних та наукових працівників кафедри, науково-технічного персоналу, докторантів, аспірантів, слухачів, студентів для підвищення рівня навчального процесу шляхом впровадження у сільськогосподарське виробництво наукових розробок з інтродукції та селекції нетрадиційних плодових та декоративних культур шляхом закладання і вирощування навчально-демонстраційних та дослідних насаджень. 

 

Положення про практичне навчання студентів

 

Програми практики, проведення яких забезпечує кафедра за посиланнями

 

Агрономічно-ознайомча практика 1 курс (203 "Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство")

Навчальна практика з дисципліни Помологія (3 курс та 2СТ)

Навчальна практика з дисципліни «Плодівництво» (2 та 1СТ курс - весняний семестр)

Навчальна практика з дисципліни Виноградарство

Навчальна практика з дисципліни Розсадництво

Програма виробничої практики

Щоденник виробничої практики

Повідомлення про прибуття на практику

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook