БДЖІЛЬНИЦТВО В 21-МУ СТОЛІТТІ – НОВІ ЗАГРОЗИ, ПРОБЛЕМИ, РІШЕННЯ

30 червня 2016, 0:49
«Gazdovský dvor Branovo» біля м. Нові Замки, Словаччина

    Старший викладач кафедри конярства і бджільництва Леонора Адамчук, разом із магістром факультету тваринництва та водних біоресурсів Оленою Подолян прийняли участь у Міжнародній конференції «Бджільництво в 21-му столітті - нові загрози, проблеми, рішення», яка пройшла 18 червня 2016 року на базі фермерського органічного господарства «Gazdovský dvor Branovo» біля м. Нові Замки, Словаччина (сайт господарства - http://www.gazdovskydvorbranovo.sk).

Фото 1. Програма конференції

 Конференцію організували Словацька асоціація бджолярів (Slovenský zväz včelárov) спільно із Асоціацією Сільськогосподарських Підприємців (Združením agropodnikateľov), Асоціацією фермерських господарств «Družstvo Dvory nad Žitavou» (družstvo v Dvoroch nad Žitavou).

Фото 2. В’їзд на територію фермерського органічного господарства «Gazdovský dvor Branovo»

Фото 3. Територія фермерського органічного господарства «Gazdovský dvor Branovo»: 1. О. Подолян і Л. Адамчук на території; 2. Голуб’ятник;3. Конюшня; 4,5.Території відкриті для відвідувачів.

Фото 4. Ферми та загони для утримання тварин: 1. ВРХ; 2,3,4. ДРХ; 5.Кролів; 6.Водоплавної птиці; 7. Поле фацелії для бджіл.

   Для проведення конференції на території «Gazdovský dvor Branovo» було обладнано намет, поряд проводили виставку бджільницького приладдя та літератури, частували стравами швидкого приготування угорської кухні. На конференцію з’їхалися представники бджільницьких організацій з Словаччини, Чехії, Польщі, Словенії, Угорщини, Австрії та інших європейських країн.

Фото 6. Виставка при конференції

    Конференція була присвячена питанням поєднання діяльності фермерів, які займаються рослинництвом із бджільницькими для раціонального використання природних ресурсів та безпечного співіснування. Також розглядалися питання найбільших загроз для бджільництва у цьому столітті та проблематика популяризації бджільництва серед молоді та споживачів продукції.

Фото 7. Почесні гості конференції: 1. Міністр сільського господарства та розвитку Г. Матечна; 2. Екс-міністр сільського господарства, радник С. Бечік; 3. Професор Університету ветеринарії та фармації в Кошиці Ю. Топорчак

 

Сергій Осадчий,

доцент кафедри конярства і бджільництва

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook