Спеціалізована вчена рада Д 26.004.09

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2015 року № 1328 у Національному університеті біоресурсів і природокористування України функціонує спеціалізована вчена рада Д 26.004.09 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) біологічних та сільськогосподарських наук за спеціальностями 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація» (біологічні та сільськогосподарські науки), 06.03.02 «Лісовпорядкування та лісова таксація» (сільськогосподарські науки) та 06.03.03 «Лісознавство і лісівництво» (сільськогосподарські науки) строком до 21 грудня 2018 року.

 

Паспорт спеціальності 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація» (біологічні науки)

Паспорт спеціальності 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація» (сільськогосподарські науки)

Паспорт спеціальності 06.03.02 «Лісовпорядкування та лісова таксація»

Паспорт спеціальності 06.03.03 «Лісознавство і лісівництво»

 

Склад спеціалізованої вченої ради

 

Інформація про здобувачів наукових ступенів:

2018 рік

Котляревська Уляна Миколаївна

Ковальська Станіслава Сергіївна

Бугайов Сергій Миколайович

 

2017 рік

Сегеда Юрій Юрійович

Леснік Олександр Миколайович

Шепелюк Марія Олександрівна

Приліпко Ірина Сергіївна

Одарченко Ірина Сергіївна

Любчич Микола Васильович

Ковалишин Ірина Богданівна

Голяка Марина Андріївна

Євтушенко Юлія Володимирівна

Бровко Дмитро Федорович

Швець Ірина Владиславівна

Мельник Олександр Миколайович

 

2016 рік

Крачковська Мар'яна Володимирівна

Гуменюк Василь Володимирович

Рибак Олександр Васильович

Ковбаса Ярослав Володимирович

Сошенський Олександр Михайлович

Власенко Анастасія Сергіївна

Лещенко Олександра Юріївна

Крилов Ярослав Ігорович

Ковалевський Сергій Сергійович

Соловей Дар'я Сергіївна

Білоус Андрій Михайлович

 

2015 рік

Середюк Олександр Олексійович

Дубчак Марія Юріївна

Шестак Ярослав Леонідович

Соботович Анастасія Леонідіна

Алексіюк Ігор Леонтійович

Дяченко Яна Миколаївна

Бреус Надія Юріївна

Лобченко Ганна Олександрівна

Іващенко Ірина Євгеніївна

Марков Федір Федорович

Косенко Юрій Іванович

Голяка Дмитрій Михайлович

Миколайко Ірина Іванівна

Степаненко Наталія Петрівна

Костенко Світлана Миколаївна

 

2014 рік

Швець Юрій Павлович

Кайдик Віктор Юрійович

Борщевський Максим Олександрович

Гілітуха Дмитро Валерійович

Адаменко Світлана Анатоліївна

Блищик Володимир Іванович

Білоус Валентин Михайлович

Остапчук Олександр Степанович

Матейко Іван Михайлович

Шамрай Андрій Євгенович

Василишин Роман Дмитрович

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015