Нарада з директорами відокремлених підрозділів: проводимо ефективну вступну кампанію та дбаємо за автономне енергозабезпечення

9 липня 2024 року
09 липня 2024 року під головуванням ректора Вадима Ткачука відбулася нарада з директорами відокремлених структурних підрозділів НУБіП України.

У вступному слові очільник університету наголосив на найважливіших питаннях: ефективна профорієнтаційна робота та виконання державного замовлення і енергетична автономія. Також Вадим Анатолійович закцентував увагу керівників на необхідності забезпечення цілодобового доступу до інформаційних, навчальних електронних ресурсів. За потреби – перенести сервери в дата-центри, які мають постійне електричне живлення. Закликав інститути та коледжі долучитися до участі у грантових програмах, зокрема міжнародних, для забезпечення енергетичної автономії на періоди довготривалої відсутності централізованого енергопостачання.

 

Проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олена Глазунова окреслила тактичні і стратегічні завдання на найближчий період, необхідність у глибинній профорієнтаційній роботі, якісному наданню освітніх послуг, удосконалення електронних освітніх порталів у коледжах.

Начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП Олександр Санченко проінформував про випуск – загалом 2428 осіб, зупинився на результатах здачі НМТ випускниками коледжів, перебігу вступної компанії. Станом на сьогодні, кількість бажаючих навчатися у відокремлених структурних підрозділах університету збільшилася на 400 осіб, порівняно з минулим роком. Після успішного складання НМТ понад 360 випускників коледжів планують продовжувати навчання в базовому закладі та міжкафедральних лабораторіях.

Безперечно, наболілим питанням для керівників є «ініціатива» міністерства освіти з трансформації фахових коледжів. У своїх виступах цю проблему піднімали Світлана Пилипишин – директорка Бережанського фахового коледжу, Борис Павлюк – директор Заліщицького фахового коледжу та Юрій Садварі – директор Мукачівського фахового коледжу. На що ректор Вадим Ткачук запевнив: будуть зроблені всі можливі кроки задля збереження структури університету, включно з коледжами.

Василь Царук – директор Рівненського фахового коледжу наголосив на недоцільності вилучення з фахової передвищої освіти спеціальності «Право».

Директори Бережанського та Ніжинського агротехнічних інститутів Мирон Жибак та Василь Лукач наголосили на необхідності підвищення кваліфікації наукових кадрів, їхнього навчання в аспірантурі НУБіП.

Загалом всі керівники висловили свою впевненість у організованому початку нового навчального року. Кожен директор презентував свій план дій у разі блекаутів та надав чіткий алгоритм дій під час постійного дефіциту електроенергії, зокрема і в плані корегування графіку освітнього процесу.

На завершення ректор Вадим Ткачук побажав ефективно використати літній період, аби успішно провести вступну кампанію та підготуватися до нового навчального року.
 

Наталія Овдій

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook