Успіх студентської збірної НУБіП України зі спортивної боротьби на чемпіонатах Києва і України

18 червня 2024 року
 19 травня у спортивному комплексі Міжрегіональної академії управління персоналом відбувся чемпіонат м. Києва з боротьби вільної і греко-римської серед дорослих.

У програмі вільної боротьби перші місця посіли Артем Шваб (ф-т механіко-технологічний) та Антоніна Іванова (ф-т ветеринарної медицини).
 У програмі греко-римської боротьби золото виборов Артем Дереча (ф-т інформаційних технологій) і бронзу Микита Крупко (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальність «Фізична культура і спорт»).

15-16 червня у місті Івано-Франківську у спортивному комплексі ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання НУФВСУ" відбувався чемпіонат України з вільної боротьби – FS 2024. У національній першості взяли участь 160 борців з усієї країни. Від нашого університету на змагання відібрався студент гуманітарно-педагогічного факультету спеціальності «Фізична культура і спорт» Іван Гаращук. Іван змагався у ваговій категорії 79 кг і виборов бронзову медаль.

Вітаємо збірну НУБіП України зі спортивної боротьби із переможними виступами!