Засідання ради роботодавців факультету тваринництва та водних біоресурсів

11 червня 2024 року
  Формування висоякісного фахівця не можливе без тісної співпраці з роботодавцями. Саме тому, на факультеті тваринництва та водних біоресурсів підтримується тісний зв'язок з виробництвом і триває постій діалог з роботодавцями.

  З нагоди відзначення 126 річниці Національного університету біоресурсів та природокористування України на факультеті тваринництва та водних біоресурсів відбулося засідання ради роботодавців.
  З вітальним словом до усіх присутніх звернувся декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Руслан Кононенко який привітав усіх та висловив побажання про подальшу плідну співпрацю, адже на факультеті з часу утворення ради роботодавців відбулося дуже багато позитивних змін, і не в останню чергу завдяки її членам – відомим випускникам-виробничникам. Він коротко розповів про те, чим «живе» факультет сьогодні і які плани ставить на майбутнє.

  Першим пунктом порядку денного засідання було затвердження оновленого складу ради роботодавців факультету тваринництва та водних біоресурсів. За результатами голосування, головою ради роботодавців одностайно обрано Василя Цвика (голова Згурівської селищної ради, співзасновник фермерського господарства «Тетяна 2011» ТМ «Zinka»), а заступником – Юрія Шарила (директора НМЦ «Методично-технологічний центр з аквакультури»).

  Слідкуючим пунктом порядку денного було розгляд та затвердження плану роботи ради роботодавців факультету тваринництва та водних біоресурсів.
  Під час зустрічі було також обговорено освітні програми і навчальні плани підготовки здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр», «Магістр» та «Доктор філософії» для вступників 2024 року спеціальностей 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та 207 «Водні біоресурси та аквакультура». Це питання викликало жваве обговорення серед усіх присутніх.

  По завершенні засідання для роботодавців була проведена екскурсія де вони мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою факультету та вкотре наочно переконались у зміцненні матеріально-технічної бази факультету.

  Після цього, за участі ректора університету Станіслава Ніколаєнка, проректора Вадима Ткачука, декана Руслана Кононенка та керівника ради роботодавців факультету Василя Цвика у присутності гостей, була урочисто відкрита оновлена навчально-наукова лабораторія «Технологій виробництва продукції птахівництва».

  Використання оновленої лабораторії у навчальному процесі забезпечить формування відповідних фахових компетентностей у фахівців спеціальності «Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва» та бути затребуваними на ринку праці.
  Члени ради роботодавців факультету пообіцяли й надалі всіляко сприяти зміцненню матеріально-технічної бази факультету та удосконаленню навчального процесу.


Микола Войналович,
секретар ради роботодавців,
заступник декана

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook