Фінальні змагання зі збирання-розбирання двигуна внутрішнього згоряння «Моторист»

1 червня 2024 року
  З нагоди святкування 126-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування на кафедрі тракторів і автомобілів започатковані традиційні змагання зі збирання-розбирання двигуна внутрішнього згоряння «Моторист». Одним із цікавих і символічних елементів цих змагань став перехідний кубок, який буде передаватися від переможця до переможця наступні роки.

  Ці змагання стали справжньою подією для учасників та глядачів. Участь у змаганнях взяли дві команди від механіко-технологічного факультету та факультету конструювання та дизайну, які зійшлися у захоплюючій боротьбі за перемогу.
 
  Ведучим цієї події було представлено журі, яке складене з висококваліфікованих фахівців: проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку НУБіП України Сергій КВАША, начальник департаменту сервісу корпорації УкрАВТО Олександр ЧАЛЕНКО, декан механіко-технологічно факультету Вячеслав БРАТІШКО, декан факультету конструювання та дизайну Зіновій РУЖИЛО. До складу журі були включені і тренери команд: механіко-технологічного факультету - доцент кафедри тракторів і автомобілів Іван КОЛЄСНІК та факультету конструювання та дизайну - доцент кафедри надійності техніки Павло ПОПИК. Представники журі віддавали перевагу не лише швидкості, але й якості виконання завдань. Також за кожною з команд були закріплені секунданти - представники компаній технічного обслуговування та ремонту техніки: Міжнародної корпорації «УкрАВТО» та «Агроасістентс ГРУП» - фахівці своєї галузі, які пильно стежили за кожним кроком своїх команд, грали ключову роль у підтримці та точності виконаних робіт.
 
 
  Змагання складалося з двох етапів. Спочатку командам довелося розібрати двигун до найдрібніших деталей, демонструючи вміння та знання в галузі механіки. Потім настав час для збирання, де учасники відтворювали робочий агрегат, конкуруючи в точності та швидкості.
 
 
 
 
  Всі етапи змагань проходили на час, що створювало додаткову напруженість та зацікавленість. Кожна команда витрачала максимум зусиль, прагнучі досягти перемоги.
 
  Після закінчення змагання журі визначило переможця, яким стала команда механіко-технологічного факультету. Їхній професіоналізм та впевненість в собі допомогли їм отримати заслужену перемогу. Вони отримали перехідний кубок Університету «Моторист» за перемогу у змаганнях зі збирання-розбирання двигуна внутрішнього згоряння.
  Від представників компанії УкрАВТО обом командам були вручені подарунки, як визнання їхньої праці та відданості в мистецтві автомобільної техніки. Також особливим подарунком стали два мішки гречки від проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергія КВАШІ.
 
  Хочемо висловити щиру подяку усім учасникам та партнерам за їхню участь та підтримку у цих захоплюючих змаганнях. Вони додали величезну цінність цій події та зробили її незабутньою для всіх присутніх.

 

Юліана КОЛЄСНІК,
асистент кафедри тракторів і автомобілів

 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook