Подячний лист студента агробіологічного факультету Миколи Качана до Дня Університету

31 травня 2024 року

Цей лист я, Микола Качан, студент агробіологічного факультету, присвячую нашому Університету до Дня його народження на знак подяки.

  Я навчаюся на 3 курсі за спеціальністю Агрономія і половина найкращого періоду в житті - студентських років - вже позаду. Здається, ось-ось і я стану спеціалістом цієї омріяної професії, яка вже давно опанувала моїм життям - ще з раннього дитинства, коли моїми улюбленими іграшками були трактори та комбайни. Вперше про цю почесну професію дізнався від свого дідуся Миколи Гриценка, який понад сорок п'ять років і дотепер незмінно трудиться агрономом. Я багато разів бував із ним на полі в різні періоди року, мене завжди зацікавлювали розповіді дідуся про особливості різних періодів в роботі сільськогосподарських трударів, починаючи від підготовки ґрунту до сівби і завершуючи збиранням урожаю. Тож, він - один з перших моїх вчителів, які зуміли наділити любов до хліборобської професії. Про більш сучасні аспекти й підходи в агрономічній науці я дізнавався від свого дядька, агронома за фахом Володимира Філімонова. Новинки галузі плодівництва, про які дізнаюся на парах і університеті, з радістю обговорюю зі своєю бабусею Ніною Денисівною, агрономом-плодоовочівником. Одним словом, в мене ціль - продовжувати династію агрономів.

  У той час, коли деяким моїм товаришам у старших класах було важко визначитися із майбутньою професією, я завжди був впевнений із вибором.
  З першого погляду я прикипів душею до мого Університету. Не кажучи про улюблені предмети, мене досі вражає краса навчальних корпусів, природа київських скверів та парків, якими щодня йдемо на заняття, а у вихідні маємо змогу просто милуватися цією рукотворною красою довкілля.
  Мріючи стати висококласним і затребуваним фахівцем, я докладаю максимум зусиль для досягнення високих успіхів у навчанні. Тим більше, що мене цікавить абсолютно все. Доказом цього є підвищена стипендія, яку отримую вже третій рік поспіль.

  З перших днів навчання я цікавився культурною діяльністю в житті Факультету, оскільки ще в шкільні роки із задоволенням навчався у музичній школі грі на баяні та співу. Дуже вдячний адміністрації Факультету, яка вже на першому курсі залучала мене до участі в урочистостях з нагоди посвяти в студенти як музиканта. Цьогоріч з превеликим задоволенням разом із товаришами виступав на посвяті першокурсників до нашої Альма-матер.

  З першого курсу із задоволенням приєднався до чудового колективу народного хору ,,Колос" імені Семеновського, спершу під керівництвом наставника Володимира Якимчука, а потім - Тараса Кушніра та Юрія Карнауха. Саме тут я почерпнув чимало цінного для розвитку співочих здібностей, а також здобув нових друзів, з якими із задоволенням спілкуємося також поза заняттями в хорі.

   Наше навчання припало на найбільш смутний період в житті України - війну. Тож щоразу долучаюся до збору коштів на потреби військовослужбовців, які оголошуються на сайті нашого Факультету чи загалом Університету, адже моя найбільша мрія, як і всіх українців - дочекатися перемоги.
На початку нинішнього навчального року наша академічна група обрала мене своїм старостою. Зізнатися чесно, мріяв про це з першого року навчання, через те дуже вдячний одногрупникам за довіру і стараюся своїми діями виправдати її.

  Отже, моя вдячність нашому університету не має меж. Завдяки навчанню тут я можу здійснити свою мрію дитинства та, отримавши знання, продовжити справу моїх пращурів. 

Микола Качан,

студент агробіологічного факультету

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook