До уваги випускників! Третього червня розпочинають роботу екзаменаційні комісії

3 червня 2024 року
   Для проведення атестації випускників денної форми навчання освітньо-наукової програми підготовки магістрів та освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів спеціальності «Агроінженерія» створені екзаменаційні комісії у складі:
      ЕК-1. Голова комісії:
  • Головач Іван Володимирович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри механіки.
Члени комісії:
  • Теслюк Віктор Васильович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. Василенка;
  • Калінін Євген Іванович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри тракторів і автомобілів;
  • Надточій Олександр Васильович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка;
  • Потапова Світлана Євгеніївна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві.
Технічний секретар:
  • Нечупій Тетяна Михайлівна, майстер виробничого навчання кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві
7 червня ЕК-1 з 10-00 до 11-30 буде проводити роботу дистанційно. 
Інформація для приєднання до Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/xmk-wcvt-nyx
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: +1 609-438-1171 має PIN-код: 998 775 354#
 
Графік захисту
    Ауд. 333
Екзаменаційна комісія – 1

Агроінженерія
   3 червня 2024
1. Баліцький Микола Іванович
2. Глоба Володимир Євгенійович
3. Дем’яненко Андрій Андрійович
4. Драганер Григорій Юрійович
5. Іванов Богдан Олександрович
6. Колєсов Богдан Анатолійович
7. Макогін Олександр Олександрович
8. Покидько Микола Миколайович
9. Пономаренко Дмитро Павлович
10. Тараріко Олександр Хорхейович
   4 червня 2024
1. Гаврилюк Дмитро Віталійович
2. Кеценко Вікторія Сергіївна
3. Корж Юлія Ігорівна
4. Полив’ян Микола Вікторович
5. Коваль Олександр Олександрович
6. Чернілєвський Андрій Андрійович
7. Гапич Володимир Іванович
8. Рибачук Артем Олександрович
9. Козакевич Денис Андрійович
10. Козлов Богдан Геннадійович
11. Охріменко Владислав Сергійович
   5 червня 2024
1. Каменчук Володимир Анатолійович
2. Волошин Назар Миколайович
3. Чернявська Анастасія Василівна
4. Месевра Роман Петрович
5. Козуб Максим Ярославович
6. Демченко Дмитро Володимирович
7. Прокопик Богдан Сергійович
8. Хукаленко Ігор Григорович
9. Рибачок Богдан Юрійович
10. Сухомлин Захар Миколайович
   6 червня 2024
1. Хропатий Євгеній Іванович
2. Данилюк Данило Олегович
3. Ейсмонт Дмитро Григорович
4. Яковлєв Максим Олексійович
5. Овчаренко Ярослав Олександрович
6. Санчук Богдан Юрійович
7. Шульц Микола Дмитрович
8. Данько Максим Анатолієвич
9. Пянківський Вадим Володимирович
10. Стрілець Денис Володимирович
11. Хуторянський Ігор Романович
   7 червня 2024
1. Свірський Артур Олегович
2. Новиков Ярослав Дмитрович
3. Мальцев Олександр Юрійович
4. Мельник Тимофій Олександрович
5. Резнік Катерина Романівна
6. Сисоєв Роман Вікторович
7. Тарасенко Андрій Володимирович
8. Білецький Кирило Миколайович
9. Садовий Олексій Владиславович
10. Синчук Дмитро Сергійович
 
      ЕК-2. Голова комісії: 
  • Ромасевич Юрій Олександрович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри конструювання машин і обладнання.
Члени комісії:
  • Курка Віталій Петрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. Василенка;
  • Романченко Володимир Миколайович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри тракторів і автомобілів;
  • Заболотько Олег Олександрович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві;
  • Шатров Руслан Володимирович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка.
Технічний секретар:
  • Воронцова Наталія Євгенівна, завідувач лабораторії кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві. 
Графік захисту
     Ауд. 317
Екзаменаційна комісія - 2

Агроінженерія
   3 червня 2024
1. Бугайов Сергій Олександрович
2. Рудь Богдан Васильович
3. Кулик Богдан Олександрович
4. Засуха Дмитро Олегович
5. Рубіс Олександр Сергійович
6. Мотрич Богдан Михайлович
7. Шпеко Ілля Олександрович
8. Хрістов Микола Іванович
9. Верьовкіна Тамара Миколаївна
10. Калюжний Дмитро Володимирович
   4 червня 2024
1. Лопухович Назар Сергійович
2. Сервінський Ян Олегович
3. Куліш Артем Олександрович
4. Скурський Денис Олександрович
5. Долінський Ярослав Олегович
6. Шапран Тарас Ігорович
7. Грищук Володимир Павлович
8. Панченко Андрій Сергійович
9. Ганжа Ян Олегович
10. Кривобочек Владислав Миколайович
11. Лук’янець Юрій Іванович 
   5 червня 2024
1. Какуша Олександр Володимирович
2. Пустовойтов Євгеній Володимирович
3. Чащовий Денис Васильович
4. Горовий Богдан Іванович
5. Копшар Владислав Анатолійович
6. Яшкін Іван Миколайович
7. Буднік Вікторія Сергіївна
8. Чичика Костянтин Андрійович
9. Чухрій Максим Васильович
10. Федорчук Назар Віталійович
11. Беженар Вадим Володимирович 
   6 червня 2024
1. Мошенець Максим Вікторович
2. Гончаров Андрій Володимирович
3. Шуруля Олег Ярославович
4. Городинський Станіслав Іван Олегович
5. Дем’янчук Олександр Анатолієвич
6. Овчінніков Владислав Романович
7. Михайлюков Владислав Русланович
8. Подолянець Петро Борисович
9. Припута Назар Сергійович
10. Рудь Андрій Олегович
11. Шульженко Олексій Олександрович
12. Тарбєєв Назар Олексійович
 
Для проведення атестації випускників денної форми навчання освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» створена екзаменаційна комісія у складі:
Голова комісії:
  • Савчук Василь Кирилович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри статистики та економічного аналізу;
Члени комісії:
  • Загурський Олег Миколайович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри транспортних технологій та засобів у АПК;
  • Савченко Лілія Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент, завідувачка кафедри транспортних технологій та засобів у АПК;
  • Колєснік Іван Васильович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри тракторів і автомобілів.
Технічний секретар:
  • Кулібаба Наталія Ігорівна, майстер виробничого навчання кафедри тракторів і автомобілів. 
Графік захисту
   Ауд. 324
Транспортні технології 
   3 червня 2024
1. Банера Андрій Іванович
2. Бойко Євгеній Костянтинович
3. Лященко Максим Іванович
4. Маляров Нікіта Миколайович
5. Манзуренко Анастасія Сергіївна
6. Полончук Микита Олексійович
7. Разманов Сергій Владиславович
8. Сеген Дарія Дмитрівна
9. Тригуб Роман Романович
10 Харитоненко Максим Володимирович
11 Рибіцький Іван Владиславович
12 Якушко Максим Вадимович 
   4 червня 2024 р
1. Бугай Денис Володимирович
2. Куций Владислав Миколайович
3. Корж Назарій Романович
4. Криськов Владислав Вікторович
5. Шкаранда Дмитро Іванович
6. Лазаренко Богдан Олегович
7. Андріяшевський Віталій Володимирович
8. Гущенко Владислав Вікторович
9. Коршиков Андрій Вячеславович
10 Чухліб Данило Євгенійович
11 Колесник Сергій Ігорвич
12 Майструк Руслан Вікторович 
   5 червня 2024 р
1. Горват Андрій Іванович
2. Голюга Богдан Сергійович
3. Білошицький Артур Олександрович
4. Клочко Давід Сергійович
5. Юраков Максим Андрійович
6. Деревянко Олександр Олександрович
7. Лисенко Олександр Миколайович
8. Радіола Дмитро Сергійович
9. Сокирко Анна Сергіївна
10. Диченко Борис Олексійович
11. Корнієнко Олександр Вячеславович
12. Марчук Олександр Сергійович
13. Клименко Денис Олегович
 
 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook