Участь співробітників кафедри технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства в міжнародної конференції «ENGINEERING FOR RURAL DEVELOPMENT»

26 травня 2024 року

 

На інженерному факультеті Латвійського університету науки про життя і технологій (м. Jelgava, Latvia) з 22 по 24 травня відбулася 23 міжнародна наукова конференція «Engineering for Rural Development». 

 

Тематика докладів була присвячена сільськогосподарської техніці, матеріалознавству і відновлюваної енергії, моделюванню, інженерної економіки і освіті. В конференції прийняли участь представники Латвії, України, Польщі, Словаччини, Казахстану, Румунії, Угорщини, Естонії, Литви, Чехії, Туреччини, Китаю, Грузії, Італії, Естонії, Австралії, Великої Британії, що зробили 85 доповідей.
Кафедра технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства презентувала доповідь, що була присвячена оптимізації процесу отримання біметалевих виливків. 
Bimetallic hummers 3-100 kg mass
Презентація доповіді кафедри технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства «Influence of K2ZrF6 and SiO2 on refining ability of flux for manufacturing bimetallic castings» на 23 конференції «Engineering for Rural Development» 23 травня 2024 року

 

Участь співробітників кафедри технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства  у подібних міжнародних наукових подіях є важливим підґрунтям для налагодження міжнародної співпраці, пошуку партнерів для спільного подання на Європейські гранти або прямої колаборації та розширення контактів із закордонними колегами для обміну досвідом, забезпечення інноваційного розвитку наукових досліджень та впровадження нових знань у освітній процес.
Професор кафедри ТКМіМ  Афтанділянц Є. Г.
Доцент кафедри ТКМіМ  Гнілоскуренко С. В.

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook