Участь дипломників кафедри садівництва у I етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на агробіологічному факультеті

24 квітня 2024 року

Відповідно до наказу ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України (№ 144 від 23.02.2024 р.) 12 квітня 2024 року на агробіологічному факультеті відбувся І етап конкурсу студентських наукових робіт.

   Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.

 

   Молоді науковці, які навчаються за спеціальностями 201 "Агрономія" і 203 "Садівництво та виноградарство" представили наукові доповіді та презентації своїх досліджень. Всі представлені на конкурс роботи були підготовлені на актуальні теми, носять науковий характер та мають практичну цінність для виробництва.

   Комісія відмітила, що студентські роботи підготовлені відповідно до вимог Положення про конкурс.

   На засіданні розглянуто та дано оцінки 7 студентських наукових робіт (одна із них подана від кафедри Садівництва) поданих на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт до комісії НДІ рослинництва та ґрунтознавства. 

   В результаті Дипломом ІІІ ступеня нагороджений здобувач 2 рівня вищої освіти, дипломник кафедри садівництва, Богдан Олійник, науковий керівник – доктор філософії з садівництва та виноградарства, Олександр Гаврилюк. Тема наукової роботи - «Посухо- та жаростійкость сортів та гібридів яблуні колоноподібного типу» з галузі знань «Агрономія».


 

Ми пишаємося успіхами наших студентів і бажаємо їм перемоги у ІІ турі Конкурсу! 

До нових звершень!

 

Роман Жила, секретар НДІ рослинництва та грунтознавства

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook