Кафедрою адміністративного та фінансового права було проведенно І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

19 квітня 2024 року

 Розвиток студентської науки є важливою складовою успішної діяльності університету, часто саме студенти пропонують найкращі рішення різних проблем, що стоять перед сучасною наукою і практикою. Саме тому важливою умовою професійної підготовки майбутніх фахівців є поєднання теоретичних та практичних знань, дослідницької діяльності з навчанням, коли освітній процес доповнюється студентськими науковими дослідженнями.


    Відповідно до наказу ректора НУБіП України №144 від 23.02.2024 р. кафедрою адміністративного та фінансового права було проведенно 1 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт . Секція об’єднала розгляд питань з кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.
    На конкурс було подано 9 робіт, які підготували здобувачі вищої освіти ступеня «бакалавр» 2,3,4-го року навчання. Теми наукових досліджень були широкого спектру.

   
   

    Враховуючи актуальність проблеми, новизну та оригінальність ідеї, використані методи дослідження, наукові результати, рівень використання наукової літератури та інших джерел інформації, ступінь самостійності роботи та якість її оформлення, комісія оцінила наявні роботи таким чином:

   
Кримінальне право
1 місце: «Кримінальне право в умовах війни» студент 2 курсу Ржевський Даня.– 95 балів;

2 місце: «Гендерна політика в ЗСУ» студентка 2 курсу Москальова Валерія – 94 бали;

3 місце: «Конфіденційна інформація як предмет кримінального правопорушення ст.182 ККУ» – студент 2 курсу Безкостенко Артур - 92 бали.;
3 місце «Співробітництво України з НАТО – реформування сектору безпеки й оборони» студент 2 курсу Уланський Всеволод 92 бали.

   

Кримінологія

1 місце: «Колабораціонізм як феномен війни та наукове поняття в межах історико-правових досліджень» студентки 2 курсу Даценко Анастасія та Шабатина Анастасія - 95 балів;
2 місце: «Принцип гуманізму : кримінологічний аспект» студент 4 курсу Ухаль Данило– 94 бали;

3 місце: «Злочинність у сфері авторського права в мережі Інтернет» студент 3 курсу Ілларіонов Сергій - 92 бали.

   

Колектив кафедри адміністративного та фінансового права щиро дякує учасникам наукового конкурсу за прийняття участі! Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне Ваше старання і наполеглива праця призводять до заслужених нагород!
Вітаємо усіх учасників конкурсу, адже серед тих, хто займається науковою діяльністю переможцями є усі.

.
Світлана Ковальова
доцент кафедри адміністративного та фінансового права

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook