Відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Онищенка Олександра В'ячеславовича

8 квітня 2024 року

8 квітня 2024 року відбулася відкрита online-лекція кандидата ветеринарних наук, старшого викладача кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Олександра ОНИЩЕНКА з дисципліни “Оперативна хірургія з основами топографічної анатомії і анестезіології” на тему «Хірургічні операції в ділянці черевної порожнини» для здобувачів вищої освіти 3 курсу ОС «Магістр» 1-4 групи факультету ветеринарної медицини.

На лекції були присутні 90 відсотків студентів, до прослуховування лекції також приєдналися науково-педагогічні працівники кафедри: завідувач кафедри, доктор ветеринарних наук, професор Микола Малюк, доценти Юрій Харкевич, Володимир Ткаченко, старший викладач Тарас Савчук, асистенти Вадим Климчук, Дмитро Тарнавський, Віталій Гончар, Юлія Довбня, Юлія Суртаєва, Ірина Горкава.
Також на лекції була присутня відповідальна від факультету ветеринарної медицини для здійснення контролю за якістю навчання, доцент кафедри терапії і клінічної діагностики Наталія Бойко, завідувач кафедри ветеринарної гігієни імені професора А.К. Скороходька В’ячеслав Соломон.
Присутні на лекції науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти відмітили, що Олександр Онищенко прочитав лекцію якісно, грамотно і на високому навчально-методичному рівні. Лектор має високий науковий рівень володіння матеріалом, вміє зацікавити студентів, використовує мультимедійний презентаційний матеріал та технічні засоби навчання. При викладенні матеріалу лектор використовує нові сучасні дані, створює творчу робочу атмосферу та зберігає стійку увагу слухачів протягом всього заняття.

Бажаємо Олександру Онищенку подальших успіхів у науковій та педагогічній діяльності.

Доцент кафедри хірургії і патофізіології
ім. акад. І.О. Поваженка Ю. Харкевич

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook