Участь викладачів та студентів кафедри будівництва у науково-технічному вебінарі пам'яті О.С. Городецького "ЛІРА САПР 2024 - надійний інструмент, перевірений часом"

28 березня 2024, 11:00
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12в (НУБіП України, корп. 7), ауд. 27

28 березня об 11.00 в аудиторії 27, навчального корпусу №7 НУБіП України почалася онлайн youtube-трансляція науково-технічного вебінару пам'яті О.С. Городецького "ЛІРА САПР 2024 - надійний інструмент, перевірений часом". Під час трансляції у кожного учасника була можливість задати питання розробникам та працівникам служби технічної підтримки ПК "ЛІРА САПР 2024" у чаті трансляції.

У заході прийняли участь науково-педагогічні працівники та студенти кафедри будівництва. Під час вебінару учасники, колеги, видатні інженери та науковці вшанували пам'ять про О.С. Городецького - одного із засновників та багаторічного керівника розробки ПК "ЛІРА САПР". Були представлені основні нововведення та нові можливості ПК "ЛІРА САПР", у т.ч. у сфері забезпечення обороноздатності нашої країни та захисту об'єктів критичної інфраструктури від руйнувань внаслідок ракетних обстрілів з боку рф. Учасники були приємно вражені обсягом нової функціональності програмного комплексу.

Запис трансляції науково-технічного вебінару на офіційному youtube-каналі ПК "ЛІРА САПР" (www.youtube.com/@sofoseducation) знаходиться за посиланням  - www.youtube.com/watch

Прохання підписатися на канал, щоб не пропустити важливу інформацію про нові цікаві відео про функціонал ПК "ЛІРА САПР".

 

Колектив кафедри будівництва щиро дякує компанії "ЛІРА САПР" за запрошення на даний науково-технічний вебінар, із радістю буде впроваджувати нові можливості програмного комплексу у навчальний процес та бажає компанії "ЛІРА САПР" подальших успіхів, плідного розвитку та процвітання!

доцент кафедри будівництва

Євген ДМИТРЕНКО

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook