НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ОСУШУВАННЯ ПОВІТРЯ В ПНЕВМАТИЧНИХ СИСТЕМАХ САМОХІДНОЇ ТА ПРИЧІПНОЇ ТЕХНІКИ»

21 березня 2024, 9:45

 

На кафедрі надійності техніки відбувся науково-практичний семінар

на тему

«СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ОСУШУВАННЯ ПОВІТРЯ В ПНЕВМАТИЧНИХ СИСТЕМАХ САМОХІДНОЇ ТА ПРИЧІПНОЇ ТЕХНІКИ»

 

Співробітниками кафедри надійності техніки факультету конструювання та дизайну було організовано та проведено науково-практичний семінар «Сучасні технології осушування повітря в пневматичних системах самохідної та причіпної техніки».

Черговий захід проходив в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на факультеті конструювання та дизайну 19 березня 2024 року в онлайн-режимі за організації компанії ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА» (м. Красилів, Україна)

 

C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Щекальова Аня\MANN+HUMMEL сучасні технології осушування повітря в пневматичних системах самохідної та причіпної техніки.JPG

 

Співпраця кафедри надійності техніки з ТОВ «МАН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА» була започаткована у 2017 році. За цей період на базі кафедри надійності техніки факультету конструювання та дизайну НУБіП України були проведені вісім Міжнародних науково-практичних семінарів та шість науково-практичних семінарів для студентів та співробітників університету безпосередньо на виробничій базі підприємства, у місті Красилів, Хмельницької області. За підтримки директора ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна» Олега Будяя на кафедру надійності техніки для покращення матеріально-технічної бази були передані зразки фільтрів та навчальні макети фільтрувальних систем для сільськогосподарської та будівельної техніки.

Роботу онлайн семінару розпочав з привітань на адресу учасників семінару Зіновій Ружило, декан факультету конструювання та дизайну НУБіП України, голова організаційного комітету. Він окреслив перспективи співпраці факультету конструювання та дизайну із фірмами-роботодавцями, випускниками інженерних факультетів. Андрій Новицький, завідувач кафедри надійності техніки представив етапи співпраці кафедри з фірмою ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна», плани та перспективи співпраці.

Міжнародну компанію ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна» представляв на семінарі керівник відділу збуту Олег Продеус. Олег Васильович є заступником голови ради роботодавців факультету конструювання та дизайну, стейкхолдером освітньо-професійних програм «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» та «Обладнання лісового комплексу».

Олег Продеус виступив з доповіддю на тему: «Сучасні технології осушування повітря в пневматичних системах самохідної та причіпної техніки». В доповіді була детально проаналізована історія розвитку компаній «МАНН+HUMMEL», ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА» та представлені зразки сучасних фільтрувальних систем WIX FILTERS та MAHH FILTER.

 

 

 

Олег Васильович проаналізував систему сервісного обслуговування систем фільтрації та постачання запасних частин для сучасної аграрної та будівельної техніки.

До семінару долучився Олег Асріян, торговий представник ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна», який надав детальний аналіз гальмівних систем автомобілів та конструкції осушувачів повітря, які використовуються в пневматичних системах самохідної та причіпної техніки.

 

      

 

Цікавою також була інформація Олега Асріяна щодо сучасних технологій виготовлення фільтрів для осушування повітря та контролювання вологості.

 

 

 

 

Особливе місце в доповіді Олега Продеуса займала інформація про сучасні наукові розробки та патенти співробітників компанії, які використані за розроблення фільтрів. Для повітряних фільтрів це патенти: удосконалення алгоритму заміни; використання переробленого пластику для виготовлення корпусів фільтрів.

Цікавою була інформація щодо використання фільтрувальних систем у промислових приміщеннях, ремонтних майстернях, пунктах технічного обслуговування.

 

 

Важливим і перспективним для компаній WIX FILTERS та MAHH FILTER є виробництво фільтрувальних систем для електромобілів та роботизованих комплексів в аграрній сфері.

 

 

 

До роботи та обговорення матеріалів науково-практичного семінару долучились науково-педагогічні працівники НУБіП України: завідувач кафедри, професор Василь Хмельовський, доценти Олександр Банний та Павло Попик, доценти Валентина Мельник та Юлій Ревенко, доценти Володимир Онищенко та Віктор Ребенко, асистент Руслан Кульпін, студенти 3-го курсу Анна Щекальова, Руслана Сулейманова, Євген Перець.

До семінару також долучились Олександр Сиволапов, директор компанії  ТОВ «Індустрія Техногруп» (м. Київ, Україна) та Валерій Бистрий, керівник відділу сервісу та запасних частин ТОВ «HUNTERS GARAGE» (м. Київ, Україна). Співробітництво з ТОВ «Індустрія Техногруп» розпочато у 2019 році, а у 2022 році підписано Договір про стратегічне партнерство між підприємством та НУБіП України. За період співпраці проведено три вебінари для студентів та співробітників факультету конструювання та дизайну. Співробітництво з ТОВ «HUNTERS GARAGE» розпочато у 2022 році, а у 2023 році підписано Договір про стратегічне партнерство між ТОВ «HUNTERS GARAGE» та НУБіП України. За період співпраці проведено два вебінари для студентів та співробітників факультету конструювання та дизайну.

Під час роботи семінару також пройшло обговорення освітніх програм за спеціальностями «Галузеве машинобудування» та «Будівництво і цивільна інженерія» за участі членів ради роботодавців факультету конструювання та дизайну, Олега Продеуса (керівник відділу збуту, ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна), Олександра Сиволапова, (директор ТОВ «Індустрія Техногруп») та Валерія Бистрого, (керівник відділу сервісу та запасних частин ТОВ «HUNTERS GARAGE»).

В роботі заходу взяли активну участь студенти магістратури факультету конструювання та дизайну, які навчаються за спеціальностями «Галузеве машинобудування», «Будівництво і цивільна інженерія», за освітніми програмами «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Обладнання лісового комплексу», «Робототехнічні системи і комплекси сільськогосподарського виробництва», «Будівництво і цивільна інженерія».

Організацію науково-практичного семінару та технічний супровід здійснювали: відповідальний за інформаційне наповнення вебсторінки факультету конструювання та дизайну, доцент кафедри надійності техніки Олександр Банний та доцент кафедри надійності техніки Павло Попик.

Студенти та співробітники факультету конструювання та дизайну висловлюють найщиріші слова вдячності співробітникам компанії ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА» Олегу Продеусу та Олегу Асріяну за участь в науково-практичному семінарі та допомогу у підготовці висококваліфікованих інженерних кадрів.


 

Андрій Новицький, завідувач кафедри,

Валентина Мельник, доцент кафедри,

 

 

 

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook