Відкрита лекція доцента кафедри технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства Гнилоскуренко С.В.

14 березня 2024 року

          14 березня 2024 року доцент кафедри технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства факультету конструювання та дизайну Гнилоскуренко Святослав Віталійович  на 2-й парі в аудиторії 132 навчального корпусу №11 провів відкриту лекцію з дисципліни «Технологія машинобудування» на тему «Basics, fundamentals of machine building. Production, technological process», ("Основи машинобудування. Виробництво. Технологічні процеси") студентам ОС «Бакалавр» 2-го курсу груп ГМАШ 2201 і 2202 англомовних підгруп спеціальності 133 - «Галузеве машинобудування» факультету конструювання та дизайну.

Були сформульовані основні визначення виробничого і технологічного процесів, їх складові. Розглянуті види і типи виробництв, класифікація технологічних процесів в машинобудуванні. Основні характеристики і показники типів виробництв. Лектором зроблено важливі висновки практичного спрямування при визначенні типу виробництва, а також вплив типу виробництва на розробку технологічного процесу.
Можна відзначити постійний взаємозв’язок лектора з аудиторією, уміння доцента Гнилоскуренко С.В. зацікавити студентів та активізувати їх роботу.
D:\Гена\Кафедра 2024\На сайт інфа новини оголошення події 2024\Відкрита лекція Гнилоскуренко\1710432600363.jpg
D:\Гена\Кафедра 2024\На сайт інфа новини оголошення події 2024\Відкрита лекція Гнилоскуренко\1710432539796.jpg
  
По завершенню лекції відбулося її обговорення науково-педагогічними працівниками та студентами, які висловили свою оцінку роботи лектора в анкетах, а також свої зауваження та побажання наприкінці заняття. Під час обговорення було зазначено важливість теми лекційного заняття для формування базових і практичних професійних знань і вмінь майбутніх інженерів - конструкторів.
Старший викладач кафедри ТКМіМ 
Похиленко Г.М.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook