Круглий стіл «ВІЙНА. 730 днів…»

24 лютого 2024 року
  Кожна війна несе за собою страждання, біль, втому, страх, сльози, втрати тощо. І в кожного, кого торкнулась війна, є питання на які хочуть почути відповіді. На жаль, з 24 лютого 2022 року не має українця, якого не оминула ця безглузда війна, тривалістю понад 10 років, яку розпочала країна рабів, також відома під ім’ям «країна 404» – росія.

  Тому Сенат Студентської Організації НУБіП України 22 лютого 2024 року ініціював круглий стіл «ВІЙНА. 730 днів…», де наші студенти змогли поспілкуватися з представниками різних професій, які працюють над прискоренням Перемоги. Наші гості: Топчан Руслан – студент факультету ФЗВ, герой-військовослужбовець; Томенко Микола – політик, ексвіцепрем’єр України; Шмаргун Віталій – психолог, який займається реабілітацією військових; Вазіанова Олександра – волонтерка; Гонський Володимир – культурний та громадський діяч та Демченко Кирило – молодіжний делегат в ООН від України. Завдяки насиченої дискусії багато наших студентів отримали відповіді на свої питання, за що Ми дякуємо нашим спікерам, які погодилися взяти участь в даному заході присвяченому другій річниці повномасштабного вторгнення.

 

  Окремо можна виділити і нашого модератора – Вертелецького Олександра – волонтера та голову нашого Сенату, який не давав засумувати учасникам і нашим спікерам. Даний захід пройшов успішно і отримало багато відгуків як і від учасників, так і з боку спікерів, надалі ми намагатимемось робити більше таких успішних форматів спілкування, адже про це важливо говорити!

  Але ніхто так зараз не заслуговує поваги та шани, як наші Збройні Сили України, дякуємо всім захисникам та захисницям, які боронять нас від агресора, який не дає нам спокою від початку свого існування, і віримо в Перемогу.

Слава Героям! Слава ЗСУ! Слава Україні!

 

Алєксєєв Олександр,
голова науково-просвітницького
сектору ССО НУБіП України

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook