Prometheus розкриває нові горизонти освіти

15 лютого 2024 року

 

У сучасному світі, де знання швидко старіють і конкуренція на ринку праці надзвичайно висока, проходження додаткових курсів та пошук додаткових навчальних ресурсів стає необхідністю для успішного професійного та особистого розвитку.Вони допомагають розширити знання, залишатися в курсі останніх тенденцій, глибше вивчати обрані теми та виходити за рамки офіційної навчальної програми.
НУБІП України, заохочуючи здобувачів розширити свої знання та навички та створюючи більш різноманітне освітнє середовище, завжди наголошує на участі у додаткових академічних заходах та підвищенні кваліфікації. Великі можливості в цьому плані надає Prometheus – українська платформа масових відкритих онлайн-курсів. Це перший та найбільший проєкт безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. За місією Prometheus має – зробити найкращі курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу доступними для всіх.
Так мною були обрані та пройдені курси «Культура та політика: багатозначність (взаємо)зв'язки», «Міжнародне гуманітарне право у професійній діяльності публічних службовців», «Я і якісне та цілісне навчання. Соціально-емоційне навчання і психосоціальна підтримка віку».

Під час мого навчання мені було цікаво зосередитися на різноманітних аспектах культури, політики та права, які сприяють моєму професійному та особистому розвитку. Ці курси дозволили мені отримати глибше розуміння складних аспектів сучасного світу та збагатити свої знання для подальшого використання в моїй професійній кар'єрі. Я впевнена, що отримані знання та навички стануть в нагоді у моїй подальшій діяльності, дозволяючи мені бути більш компетентноюв обраній професії.

 

 

Шевцова Євгенія,
аспірантка 3 року навчання
спеціальності 032 «Історія та археологія»

 

 
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook