Відбувся черговий випуск магістрів на факультеті ветеринарної медицини

22 грудня 2023 року
   21 грудня 2023 року на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».

   Щирі слова привітання пролунали від декана факультету ветеринарної медицини академіка НААН України Миколи Цвіліховського. Він привітав випускників з початком нового етапу їх життя та побажав успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів. Наголосив, що сьогодні перед випускниками відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, а диплом випускника факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України стане не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини лікарів ветеринарної медицини.

 

   Побажав випускникам успіхів у подальшій роботі та активно працювати над досягненням своє мрії і надалі розвиватися як висококваліфіковані лікарі ветеринарної медицини. Не забувати про рідну alma mater, високо носити звання випускника НУБіП України. Всім присутнім побажав міцного здоров’я, мирного неба та нашої найшвидшої перемоги.

 

   Присутні вшановали хвилиною мовчання загиблих випускників факультету внаслідок нападу росії на Україну.

   Зворушливими були привітання наставника випускників, доцента Володимира Мельника, який побажав щасливої долі, не зупинятися на першому етапі в професійному житті та підкорювати нові вершини.

 

   Від випускників зі словами вдячності виступив Назар Демидюк, який подякував ректорату і деканату за організацію на високому рівні освітнього процесу в цей не простий час для нашої країни та професорсько-викладацькому складу за надані знання та практичні уміння.

    За активну участь у громадському житті факультету кращих випускників було відзначено подяками, грамотами та подарунками.

 

 

 

   Також, привітала всіх студентів із завершенням навчання представник роботодавців, провідний ветеринарний консультант компанії ТОВ «Барбус» Анастасія Піпіна. Вона побажала успіхів у майбутній професійній діяльності, а найкращим студентам курсу від компанії презентувала подарунки.

 

 

 

   Ще раз вітаємо всіх випускників «МАГІСТРІВ-2023» з цією знаменною подією у їхньому житті, бажаємо всім благополуччя, сімейного щастя, міцного здоров’я, мирного неба та успіхів у роботі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слава факультету!
Слава Університету!
Слава Україні!

 

Сергій Деркач, Юрій Жук, Мельник Володимир, Тарас Савчук,
заступники декана

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook