Сторінка магістра 2023

ФАКУЛЬТЕТ ТВАРИННИЦТВА ТА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ 

Спеціальность 204 – „Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”

Кафедра Біології тварин

  1. Рубан В’ячеслав Віталійович
  2. Салоїд Руслан Васильович
  3. Янковий Віталій Вікторович
  4. Хмельницька Ольга Олексіївна
  5. Бондар Сергій Володимирович
  6. Кубряк Максим Сергійович
  7. Прихітько Микита Володимирович
  8. Тименко Андрій Володимирович
  9. Павлик Віталій Вікторович
  10. Кірдань Єгор Андрійович
  11. Перинський Ігор Вікторович
  12. Сілін Владислав Денисович
  13. Федорчук Михайло Володимирович
     

Кафедра Генетики, розведення та біотехнології тварин

  1. Андрійчук Дмитро Вікторович
  2. Шульга Максим Юрійович
  3. Буряченко Валентин Вячеславович
  4. Тимощук Андрій Русланович
  5. Конончук Іван Сергійович
  6. Гончарук Ярослав Сергійович
  7. Кравець Андрій Андрійович
  8. Андрейчук Олег Олексійович
  9. Брильов Богдан Олександрович
  10. Кондратюк Іван Олегович
  11. Тимошенко Владислав Михайлович
     

Кафедра Годівлі тварин та технології кормів імені Павла Дмитровича Пшеничного

  1. Баранов Антон Олександрович
  2. Бодун Богдан Олегович
  3. Семененко Олександр Михайлович
  4. Ситник Олексій Леонідович
     

Кафедра Бджільництва

  1. Григоренко Андрій Миколайович
  2. Кривченко Олександр Миколайович
  3. Крижановський Алєксандр Олександрович
  4. Пилипенко Юлія Миколаївна
  5. Полях Валентин Сергійович
  6. Пуленко Богдан Олегович
  7. Сорокун Артьом Васильович
  8. Тимошенко Роман Олександрович
  9. Трофімченко Олександр Ігорович
  10. Ярошовець Євген Романович
  11. Янчук Вадим Анатолійович
  12. Маліцький Ярослав Михайлович
  13. Дідківський Леонтій Миколайович

 Кафедра Технологій виробництва молока та м’яса

  1. Мудрик Андрій Олександрович
  2. Кубрак Аліна Володимирівна
  3. Бондарчук Вікторія Вікторівна
  4. Бригодан Максим Миколайович
  5. Крамаренко Олександр Сергійович
  6. Машейко Поліна Володимирівна
  7. Матяш Ілля Сергійович
  8. Волинець Катерина Сергіївна
  9. Плющ Аня Володимирівна
  10. Тараненко Юлія Юріївна

 Кафедра Технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві

  1. Ковтун В’ячеслав Олегович
  2. Євтушок Альона Олегівна
  3. Крикун Олександр Анатолійович
  4. Кожухар Людмила Володимирівна
  5. Мозговий Владислав Олегович
  6. Строкань Наталія Олександрівна
  7. Колесник Давид Сергійович
  8. Красота Дмитро Віталійович
  9. Тесля Дар’я Олегівна
  10. Кириленко Євген Миколайович
  11. Білоченко Микола Миколайович
  12. Уніяка Богдан Юрійович
  13. Паращук Мар’яна Петрівна
  14. Надтока Євген Володимирович
  15. Шульга Микита Дмитрович
  16. Семененко Павло Володимирович
  17. Арбузов Максим Миколайович
  18. Нероденко Олександр Сергійович
  19. Найкус Віталій
  20. Середа Дмитро
  21. Тараненко Євген Олександрович
  22. Коломієць Єгор Сергійович
  23. Бичков Антоній Валерійович
  24. Дєманов Олександр Олександрович
  25. Молчан Валерій Сергійович
  26. Швець Софія Сергіївна
  27. Шахрай Ярослав Анатолійович
  28. Сироветник Антон Юрійович
  29. Онищенко Марія Олександрівна

 

 Спеціальність 207 – „Водні біоресурси та аквакультура”

Кафедра Аквакультури

  1. Бабічев Марко Михайлович
  2. Безуглий Валерій Валентинович
  3. Григорʼєв Марко Вікторович
  4. Гузій Богдан Бериславович
  5. Іщук Микола Сергійович
  6. Михальчук Павло Сергійович
  7. Мокич Ольга Олегівна
  8. Носач Антон Вікторович
  9. Омельченко Олександр Іванович
  10. Парінов Костянтин Ігорович
  11. Пилипенко Владислав Володимирович
  12. Пилипенко Денис Володимирович
  13. Чунарьов Вячеслав Олегович
  14. Шаманський Олександр Олександрович
  15. Шумило Тарас Романович
     

 Кафедра Гідробіології та іхтіології

  1. Бойко Ярослав Петрович
  2. Різніченко Данило Олександрович
  3. Ляпко Станіслав Володимирович
  4. Григор Юрій Григорович
  5. Панкратов Дмитро Володимирович
  6. Ходаківський Ігор Олександрович
  7. Драган Владислав Сергійович
  8. Лях Артем Анатолійович
  9. Пащенко Микола Віталійович
  10. Шевченко Олександр Петрович
  11. Пулик Руслан Віталійович
  12. Якубець Тарас Васильович
  13. Іваненко Василь Федорович
  14. Пономарьов Максим Іванович
  15. Ланцевич Ярослав Сергійович
  16. Головко Богдан Юрійович
  17. Величко Олександр Сергійович
  18. Вандін Юрій Вікторович
  19. Кирієнко Олександр Петрович
  20. Разумей Ярослав Валерійович
  21. Ситнік Євгеній Володимирович
  22. Поліщук Володимир Ігорович

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook