Боронячи свою землю пішов у вічність випускник ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Андрій ДАНИЛЕНКО

9 жовтня 2023 року

     Наприкінці вересня на 48 році життя, виконуючи бойове завдання на фронті, загинув випускник ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, старший лейтенант Збройних сил України

Андрій ДАНИЛЕНКО

  Андрій Михайлович народився 22 грудня 1976 року у с. Лоска Новгород-Сіверського району на Чернігівщині у сім’ї вчителів. Закінчив технікум механізації сільського господарства і вступив для продовження навчання до НУБіП України (тоді Національного аграрного університету) на факультет електрифікації та автоматизації сільського господарства. У 2000 році отримав диплом інженера-енергетика.
  У 2014 році був мобілізований, виконував бойові завдання у зоні АТО в якості командира механізованого взводу, а потім і роти.
  З початком повномасштабного російського вторгнення брав участь у захисті рідної Чернігівщини у складі окремого танкового батальйону на посаді начальника служби ракетно-артилерійського озброєння. Після відступу агресора з чернігівської землі був переведений на Донеччину. Загинув зазнавши смертельного поранення в результаті артилерійського обстрілу на донецькому напрямку.

 

     Колектив університету висловлює глибоку скорботу з приводу смерті Даниленка А.М. і висловлює щирі співчуття родині та близьким...
Вічна пам’ять воїну-герою, який віддав своє життя за українську державність!

 

 

Ректорат, профспілкова організація,
колектив ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook