Магістри 2023 р. вступу

Механіко-технологічний факультет
Cпеціальність 208 "Агроінженерія"
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Технології і техніка у рослинництві»
  1. Андрощук Анна Олегівна
  2. Бондаренко Євгеній Васильович
  3. Бондарчук Денис Вікторович
  4. Булах Микола Ігорович
  5. Бульба Гнат Васильович
  6. Буряк Сергій Федорович
  7. Горбатюк Сергій Анатолійович
  8. Горяєв Данило Антонович
  9. Гридько Богдан Олександрович
  10. Громов Віктор Володимирович
  11. Гуд Вадим Володимирович
  12. Дайнеко Іван Леонідович
  13. Демиденко Владислав Олегович
  14. Дераков Назар Дмитрович
  15. Дорошкевич Ярослав Олександрович
  16. Драчук Олександр Миколайович 
  17. Єщенко Дмитрій Олександрович
  18. Жуковський Денис Юрійович
  19. Зінченко Віталій Анатолійович
  20. Карась Андрій Миколайович
  21. Климчук Роман Анатолійович
  22. Ковбаса Дмитро Сергійович
  23. Котляр Володимир Ігорович
  24. Криворучко Віталій Володимирович
  25. Кучма Юрій Володимирович 
  26. Кучмагра Роман Сергійович 
  27. Лавренюк Іван Вячеславович
  28. Ладович Ярослав Сергійович
  29. Лець Сергій Анатолійович
  30. Лінник Андрій Володимирович
  31. Лінчевський Валерій Володимирович
  32. Манжос Микола В`ячеславович
  33. Медуниця Ігор Миколайович
  34. Нагорний Микола Миколайович
  35. Надєляєв Кірілл Олегович
  36. Невмержицький Костянтин Олександрович
  37. Пенкін Андрій Вячеславович
  38. Плахотник Андрій Володимирович
  39. Прилуцький Олексій Володимирович
  40. Свистунов Дмитро Олександрович
  41. Фризюк Данило Олегович
  42. Цонков Павло Михайлович
  43. Чупир Олег Сергійович
  44. Шенеленко Максим Олександрович
  45. Школьний Роман Вікторович
  46. Штапир Богдан Віталійович
  47. Шульган Владислав Олексійович
  48. Яременко Роман Анатолійович
  49. Ячменьов Артем Олександрович
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Технології і техніка в тваринництві»
  1. Безрадній Антон Валерійович
  2. Бєліков Антон Сергійович
  3. Вавриш Андрій Сергійович
  4. Грицюк Олександр Іванович
  5. Зражевський Олександр Володимирович
  6. Калиновський Володимир Володимирович
  7. Карабач Антон Володимирович
  8. Косовський Іван Іванович
  9. Савенко Олексій Вікторович
  10. Смотрун Микола Васильович
  11. Сорока Максим Миколайович
  12. Табас Ігор Миколайович
  13. Удовенко Володимир Борисович
  14. Шамрило Степан Володимирович
  15. Шевченко Богдан Володимирович
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Оптимізація процесів, параметрів і режимів роботи техніки АПК»
  1. Бурій Сергій Віталійович
  2. Власенко Аркадій Андрійович
  3. Гаращук Назар Анатолійович
  4. Гижко Роман В`ячеславович
  5. Глибовець Вадим Романович
  6. Жабенко Андрій Юрійович
  7. Зоць Роман Ігорович
  8. Іванченко Максим Анатолійович
  9. Капля Богдан Борисович
  10. Кравченко Олексій Миколайович
  11. Кульгавий Сергій Володимирович
  12. Марйоха Євгеній Михайлович
  13. Місан Юрій Ілліч
  14. Нікітін Олександр Сергійович
  15. Осадчий Роман Михайлович
  16. Пасека Володимир Миколайович
  17. Попов Олександр Сергійович
  18. Скітневський Андрій Володимирович
  19. Тарадуда Олександр Юрійович
  20. Упиров Нікіта Юрійович
Cпеціальність 208 "Агроінженерія"
Освітньо-наукова програма
  1. Бєльдюгін Євгеній Олегович
  2. Богдан Павло Ігорович
  3. Бурлака Назарій Вікторович
  4. Вішковський Владислав Євгенович
  5. Гаврик Віталій Сергійович
  6. Галак Микола Володимирович
  7. Плахотник Микола Олександрович
  8. Прокопенко Євгеній Анатолійович
  9. Світлак Денис Юрійович
  10. Соломаха Ілля Олегович
Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»
Освітньо-професійна програма «Автомобільний транспорт»
  1. Бащук Роман Васильович
  2. Биковець Дмитро Вікторович
  3. Бовсуновський Богдан Анатолійович
  4. Болсуновський Сергій Вікторович
  5. Василенко Олександр Сергійович
  6. Гончаренко Дмитро Олегович
  7. Горбатюк Володимир Віталійович
  8. Дерев`янко Дмитро Леонідович
  9. Заболотний Руслан Сергійович
  10. Зазимко Вадим Вячеславович
  11. Іванов Максим Костянтинович
  12. Ільченко Євгеній Володимирович
  13. Ільчук Андрій Володимирович
  14. Калько Олег Олександрович
  15. Кондрачук Вячеслав Васильович
  16. Кострубіцький Ігор Миколайович
  17. Кулібаба Олександра Вікторівна
  18. Лісніченко Іван Сергійович
  19. Мартинович Олександр Андрійович
  20. Міхневич Роман Анатолійович
  21. Мовчан Нікіта Геннадійович
  22. Мороз Олександр Васильович
  23. Негода Євгеній Вікторович
  24. Песоцький Олександр Віталійович
  25. Підберезний Віталій Геннадійович
  26. Приходько Руслан Вікторович
  27. Птух Олег Сергійович
  28. Рендак Богдан Олександрович
  29. Рибалко Сергій Олександрович
  30. Романченко Дмитро Дмитрович
  31. Рудень Роман Миколайович
  32. Свитак Юрій Володимирович
  33. Семко Сергій Олександрович
  34. Халупа Тарас Володимирович
  35. Шеховцов Андрій Дмитрович
  36. Юраш Антон Павлович 
Спеціальність 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»
Освітньо-професійна програма «Транспортні технології на автомобільному транспорті»
  1. Антонюк Микола Олексійович
  2. Блінов Владислав Олександрович
  3. Васильєв Нікіта Андрійович
  4. Дітте Андрій Олександрович
  5. Зарицький Ілля Олексійович
  6. Іонцев Ярослав Олексійович
  7. Карпина Сергій Вікторович
  8. Кашин Олександр Сергійович
  9. Кісіль Владислав Вадимович
  10. Коваленко Олег Олександрович
  11. Коляда Роман Сергійович
  12. Кононенко Владислав Валентинович
  13. Крупін Олександр Сергійович
  14. Кузьменко Сергій Васильович
  15. Куліш Олександр Євгенович
  16. Курин Валеріан Васильович
  17. Лисенко Володимир Сергійович
  18. Лихацький Ярослав Миколайович
  19. Ломако Микола Олександрович
  20. Лукашенко Богдан Анатолійович
  21. Лютіков Олександр Олександрович
  22. Несукай Микола Вікторович
  23. Ніколаєнко Микита Сергійович
  24. Новак Ігор Миколайович
  25. Олійник Дмитро Сергійович
  26. Панченко Олександр Миколайович
  27. Петренко Ілля Романович
  28. Радіонов Олександр Миколайович
  29. Романенко Олександр Сергійович
  30. Руденко Денис Тарасович
  31. Рудницький Володимир Володимирович
  32. Семенчук Роман Олександрович
  33. Сірецький Дмитро Віталійович
  34. Хижняк Олексій Олегович
  35. Хлань Олексій Русланович
  36. Христюк Владислав Віталійович
  37. Цимбал Максим Анатолійович
  38. Цимбал Павло Анатолійович
  39. Чорний Дмитро Анатолійович
  40. Шафорост Юрій Олександрович
  41. Яковенко Володимир Володимирович
  42. Янішевський Іван Віталійович
  43. Яровий Андрій Вікторович

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook