ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ТЕРАПІЇ І КЛІНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ РОЗУМНЮКА АНДРІЯ ВІКТОРОВИЧА

20 вересня 2023, 21:28

   19 вересня 2023 року проведена відкрита лекція, кандидатом ветеринарних наук, доцентом кафедри терапії і клінічної діагностики Розумнюком Андрієм Вікторовичем з дисципліни «Внутрішні хвороби тварин» для студентів 5 курсу ОС «Магістр» факультету ветеринарної медицини на тему: «Хвороби шлунка і кишок». Лекція відбулася у дистанційному форматі на платформі Cisco Webex Meetings.

   Розпочала онлайн-зустріч відповідальна за проведення відкритих лекцій на факультеті ветеринарної медицини, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри терапії і клінічної діагностики Бойко Наталія Іванівна.
   Під час лекції були розглянуті нові сучасні методи діагностики й лікування патологій травного каналу в тварин (гастрит, виразкова хвороба, ентерит, коліт.
Подача матеріалу була дуже цікавою. Велика кількість наглядного матеріалу, логічне його викладення й практичні приклади, забезпечило легке сприйняття інформації. Позитивним був також і зворотній зв’язок від студентів, які відповідали на питання й активно долучалися до обговорення.
 
За результатами лекції проведено анкетування присутніх здобувачів та НПП щодо якості лекційного заняття. Викладачі, які були присутні, під час обговорення, зазначили, що лекція прочитана на високому методичному рівні з новим науковим підходом. Позитивна оцінка, як від викладачів факультету так і від студентів, є ознакою високого рівня кваліфікації співробітників кафедри терапії і клінічної діагностики.
 
Наталія Грушанська
 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook