Знайомство з музейним фондом університету – невід’ємна складова навчального процесу

22 вересня 2023 року

Таке знайомство дозволяє студентам-першокурсникам краще осягнути історію та традиції закладу вищої освіти, що вони його обрали місцем отримання знань задля здобуття основ майбутньої професії.
Ми вже розповідали про відвідування бакалаврами першого курсу навчання «спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Музею історії НУБіП України та їхні враження від побаченого (Стежками університету – шляхами знань).
А 21-го вересня під керівництвом викладача кафедри міжнародних відносин і суспільних наук С. Асатуровим згідно із навчальним планом набуття знань початківці-міжнародники отримали чудову нагоду ознайомитись із колекцією «Музею лісових звірів і птахів ім. професора О. О. Салганського».

Екскурсію цим куточком університету для нас високопрофесійно провів завідувач лабораторії музею Гуржій. Р.В. Ми любимо природу і тварин нашої батьківщини, тому екскурсія в музей була для нас дуже цікавою. Вразило, що музейна колекція налічує більш 200 видів птахів та близько 50 видів ссавців, багато з них занесені до Червоної книги України. Деякі екземпляри зберігаються з початку 20-го сторіччя.

Роман Віталійович розповів нам багато цікавого про історію музею, його експонати та значення для науки, відповів на наші запитання.
Цей музей активно задіяний у навчальному процесі та просвітницькій діяльності нашого вищу. Тому наші студенти з великим задоволенням відвідують такі заповітні місця, задля свого всебічного розвитку. Ось й сьогодні вони отримали море позитивних емоцій від представлених експонатів та цікавих історій. На базі музею походить багато лекційних та практичних занять. Тут представлена велика кількість видів тварин та птахів, які занесені до різноманітних «червоних списків», а також таких, що вони є навіть не характерні для природних умов України. Протягом екскурсії студентам продемонстрували різноманітність фауни, природних зон та біотопів нашої держави.

Подібні екскурсії допомагають студентам розвинути інтерес до природи та мотивують їх до навчання.
Отже, це був корисний та пізнавальний досвід для кожного з нас. Цінуймо нашу природу, усе богатство наших лісів та щиро дякуємо нашим викладачам та організаторам навчального процесу за можливість розширити краєвиди наших знань.

 

 

Мар’яна Білошапка,
Ян Манза,
студенти групи МВ 23001 б

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook