Магістри-міжнародники склали залік із виробничої практики

11 вересня 2023 року

З 15 серпня по 8 вересня проходила виробнича практика магістрів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Базами виробничої практики стали навчально-науковий центр міжнародної діяльності НУБіП України, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України, Український Інститут політики, ТОВ «Неруд-спецзапчастна Україна», ТОВ «Факторінг Фінанс», ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».
11 вересня пройшов залік за результатами проходження виробничої практики. Залік приймала комісія, створена на кафедрі міжнародних відносин і суспільних наук. до її складу ввійшли – керівник практики від кафедри О.М. Любовець, в.о. завідувача кафедри В.О. Хвіст, куратор групи С.К. Асатуров.

     

Кожен студент у короткій доповіді прозвітував про власне проходження виробничої практики. У своїх виступах студенти описали сферу діяльності тих установ, в яких вони проходили практику, акцентуючи увагу на міжнародній діяльності; розповіли про виконання завдань, поставлених керівниками від баз практики; поділилися своїми враженнями від практичної діяльності та озвучили вдосконалені в результаті проходження практики навички та знання. Значна увага була приділена результатам роботи над магістерською роботою. За потреби члени комісії ставили питання з метою уточнення окремих аспектів діяльності студентів.

          

          

          

     

Найбільші враження отримали студенти, які проходили виробничу практику в Українському Інституті політики. Саме тут вони поглибили свої практичні навички щодо аналізу інформації в міжнародних питаннях, взяли участь у міжнародній конференції, були залучені до підготовки зйомки політичного шоу, в якому брав участь директор Р.О. Бортник.
На основі виступів та наданої звітної документації кожен отримав відповідні бали – загалом позитивні.

 

 

Олена Любовець,
професор кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook