РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ НАДІЙНОСТІ ТЕХНІКИ

24 серпня 2023, 17:52

Розпочато осінній семестр 2023-2024 навчального року в НУБіП України, факультеті конструювання та дизайну, кафедрі надійності техніки. 
Відбулось розширене засідання кафедри, на якому завідувач Андрій Новицький проінформував про завдання, що постали перед колективом в новому навчальному році і які потребують як найшвидшого розв’язання.  Засідання кафедри надійності техніки проходило за участі декана факультету конструювання та дизайну Зіновія Ружила та роботодавців, яких представляв заступник голови ради роботодавців факультету конструювання та дизайну Олег Продеус. 
Головним завданням було означено діяльність кафедри в осінньому семестрі: організація навчального процесу; забезпечення комунікації зі студентами; наповненість дисциплін у системі E-learn; стан підготовки лабораторій кафедри до занять. Було також розглянуто ряд важливих питань з наукової, навчально-методичної та профорієнтаційної роботи кафедри.
Важливим питанням, яке було винесено на обговорення – стан підготовки акредитаційної справи за ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва»Гарант програми, Андрій Новицький повідомив, що проводиться узагальнення інформації про діяльність НПП, які забезпечують освітню програму, матеріально-технічне забезпечення, а також звернув увагу на матеріали та пропозиції зі співробітництва з роботодавцями та стейкхолдерами. 
Олег Продеус надав інформацію співробітникам кафедри про оновлену сучасну продукцію від виробників компаній MANN+HUMMEL, пропозиції щодо покращення проходження виробничої та виробничо-дослідної практик, передав оригінальні зразки фільтрів охолоджувальних рідин та осушувач повітря.
Також Олег Васильович представив Пропозиції щодо співпраці членів ради роботодавців від MANN+HUMMEL з факультетом конструювання та дизайну і кафедрою надійності техніки. 

C:\Users\user\Desktop\Розширене засідання ост\20230824_120639.jpg
C:\Users\user\Desktop\Розширене засідання ост\20230824_120708.jpg
 
C:\Users\user\Desktop\Розширене засідання ост\20230903_172417.jpg
C:\Users\user\Desktop\Розширене засідання ост\20230824_120922.jpg
Олександр Банний, доцент,
Валентина Мельник, доцент, 
секретар кафедри надійності техніки 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook