У аспірантів кафедри міжнародних відносин і суспільних наук розпочалася педагогічна практика

1 вересня 2023 року

Професійна підготовка докторів філософії неможлива без закріплення набутих теоретичних знань та вдосконалення педагогічних навичок через проходження педагогічної практики та особистого залучення в навчальний процес. З початком навчальних занять в університеті і ми, аспіранти третього року навчання спеціальності 032 «Історія та археологія», розпочали проходження педагогічної практики та долучились до викладання студентам історичних дисциплін.

Педагогічна практика – обов’язковий компонент нашої підготовки, спрямований на набуття професійних педагогічних навичок, вмінь викладача закладу вищої освіти, педагогічного досвіду, досвіду навчально-виховної роботи зі студентами. Під час її проходження ми маємо можливість розвивати творчі та комунікативні здібності, викладаючи дисципліни історичного профілю.

На заняттях ми прагнемо опановувати нові освітні технології, сучасні методи, форми і засоби навчання, формувати та удосконалювати уміння щодо проведення практичних занять, оцінювання студентів, підготовки навчально-методичного забезпечення.

Таким чином, практика готує нас як майбутніх науково-педагогічних працівників, дозволяє набути педагогічний досвід, підготуватися до майбутньої викладацької діяльності у закладах вищої освіти.
Розпочалася наша педагогічна практика, з огляду на сприятливі погодні умови, в спеціально обладнаних на території НУБІП України, зокрема, в ботанічному саду, екокласах.


 

 

Євгенія Шевцова та Яніна Алєєва,
аспірантки кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook