ван Гаращук – бронзовий призер ХVІІІ літньої Універсіади України з боротьби вільної

27 серпня 2023, 9:32
З 22 по 27 серпня у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді відбулася ХVІІІ літня Універсіада України з боротьби вільної і боротьби греко-римської.
  НУБіП України на змаганнях представляли три студенти. Іван Гаращук (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальність «Фізична культура і спорт») з боротьби вільної і Микита Крупко (гуманітарно-педагогічний ф-тспеціальність «Фізична культура і спорт») та Павло Ващук (ф-т ветеринарної медицини) з боротьби греко-римської.
  Спочатку проходили змагання з боротьби вільної. Наш студент – Іван Гаращук змагався у ваговій категорії 86 кг. Перший поєдинок зі спортсменом з Хмельницької області Іван виграв з рахунком 6:5. У другому поєдинку за вихід у фінал наш борець поступився 1:2 Денис Бикову з Полтави, та виборов бронзу у спортсмена з Харкова з переможним рахунком 10:0.

Таким чином Іван Гаращук посів третю сходинку п’єдесталу і виборов бронзову нагороду.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)