Інформація щодо поселення Магістрів першого року навчання в гуртожитки студентського містечка НУБіП України на 2023-2024 н.р. та реквізити для оплати за проживання

31 серпня 2023 року

Студенти, що навчатимуться на очній формі навчання та студенти, які потребують проживання в гуртожитку у період дистанційного навчання поселятимуться в гуртожиток: 31.08.2023 р. - 01.09.2023 р.

Комісія з поселення в гуртожитках працює з 8:30 год. до 18:00 год.

 
При поселені в гуртожиток студенту необхідно дотримуватись загальних правил поведінки мешканців гуртожитків НУБіП України в умовах воєнного стану (https://nubip.edu.ua/sites/default/files/zagalni_pravila_skan.pdf)
 

Студенту для поселення в гуртожиток потрібно мати:

  • копію паспорта (при наявності паспорта громадянина України старого зразку (в формі книжечки) 1, 2 сторінки та місце реєстрації/зняття з реєстрації, студенти які мають паспорт в формі ID-карти роблять копію з двох сторін);
  • фотокартки розміром 3х4 (3 шт.);
  • довідку про проходження флюорографії та довідку про стан санітарно-епідеміологічного оточення дитини. Довідка надається сімейним лікарем, в якій вказується епідеміологічний стан дитини (наявність/відсутність педикульозу, шкірних захворювань, що протягом 21 дня не було контактів з людьми, які хворіють інфекційними хворобами та не перебуває на самоізоляції тощо);
  • квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку. Без наявності квитанції про оплату (оригінал або копія) за проживання у гуртожитку поселення студентів категорично забороняється.
  • студенти чоловічої статті – приписне свідоцтво з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживання (детальніше за посиланням https://nubip.edu.ua/node/131013).
  Студенти магістратури першого року навчання обов’язково мають зареєструватися за місцем фактичного проживання – в гуртожитку. При наявності паспорта громадянина України старого зразку (в формі книжечки) студенти приїжджають на поселення з відміткою в паспорті про зняття з домашнього місця реєстрації (також можна одночасно знятися із реєстрації та зареєструватися за новим місцем проживання у паспортному відділені університету).
  Студенти, які мають паспорт в формі ID-карти зобов’язані мати при собі витяг про зняття з реєстрації місця проживання або довідку про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13).
 

     Реквізити для оплати за проживання в гуртожитках студентського містечка НУБіП України на 2023-2024 н. р.

 
Одержувач: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15
Телефон: 527-81-92
IBAN: UA338201720313281002202016289
Банк: ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ: 00493706
Призначення платежу: за проживання в гуртожитку № ___ (вказати гурт., в якому буде проживати)
П.І.Б. (вказувати повністю ініціали студента, який проживатиме в гурт.)
ННІ/факультет (на якому навчається студент)
 

Суму за проживання уточнюйте в ННІ/факультетах. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook