Співробітництво з роботодавцями є у фокусі уваги кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

25 травня 2023 року

Якраз напередодні щорічного оновлення навчально-методичних матеріалів викладачі кафедри міжнародних відносин і суспільних наук гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України зустрілися з Русланом Бортником, директором Українського інституту політики, та Сергієм Міщенком, головою товариства ТОВ «Ілта». Спільно учасники зустрічі обговорили особливості підготовки здобувачів зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

     

Руслан Бортник підкреслив, що співробітництво Українського інституту політики з НУБіП України триває вже не один рік. За цей час вже не один десяток студентів пройшли практику в установі та розпочали з ним співпрацю. Він наголосив на важливості політологічної складової підготовки майбутніх міжнародників, їхнього глибокого розуміння суспільних процесів, що відбуваються в Україні та регіоні Центрально-Східної Європи в цілому.

     

Сергій Міщенко поділився своєю оцінкою тих руйнувань, які спричинила російська агресія в українській економіці й освіті. На його думку, відбудова країни можлива лише завдяки підготовці якісних спеціалістів усіх галузей. І спеціалісти з міжнародних відносин матимуть колосальне значення у залученні іноземної допомоги й інвестицій.

      

Сергій Міщенко та Руслан Бортник подарували до бібліотеки кафедри міжнародних відносин і суспільних наук свої аналітичні напрацювання та раритетні видання з дипломатії та міжнародних відносин. Учасники зустрічі пообіцяли продовжувати плідний діалог і активне співробітництво.

     

 

 

Богдан Грушецький,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook