Магістри-міжнародники до 125-річчя рідного Університету

14 травня 2023 року

Як й було заплановано, 27 квітня 2023 р. магістри академічної групи МВ – 22001 м, йдучі на зустріч ювілею власної Alma–Mater, зібралися в університеті НУБіП України задля того, щоб ще раз пройтися улюбленими його стежками, вклонитися тим, що вони віддали своє життя для того, щоб ми сьогодні мали змогу жити й вчитись, у котрий вже раз знов відвідати Музей історії та сьогодення НУБіП України, ознайомитись із новими його надходженнями та колекціями, подивитись зокрема презентацію по історії НУБіП України, що її присвячено 125-річчю університету.
Зустріч відбулася в змішаному форматі, адже, на жаль, не всі з нас мають фізичну можливість доєднатися до групового заходу. Старостою групи було створено зум-конференцію, до якої в онлайн режимі доєдналися студенти міжнародники І курсу магістратури.
Під час відвідування музею НУБіП України, що він знаходиться в 3 корпусі на 2 поверсі, група ознайомилася з унікальними експонатами та фактами про рідну Альма-Матер, провела невеличку екскурсію по будівлі головного, 3 корпусу, по ботанічному саду, відвідали перший корпус в якому знаходиться рідна випускова катедра міжнародних відносин і суспільних наук.

Більш того, попри невеликий дощ наша імпровізована екскурсія пройшла і повз стіни другого корпусу та пам’ятник полеглим студентам та працівникам під час Другої Світової війни. Меморіальний комплекс, як ніколи, нагадав нам, яку ціну платять наші військові, заради того щоб ми могли дозволити собі робити такі зустрічі...

Після зустрічі одногрупники побажали один одному мирного неба над головою, а староста наголосив про швидкоплинність часу та про сесію, що вона невпинно наближається, й однозначну необхідність у рік 125-річчя нашого вищу скласти її, як це й притаманно групі, тільки на самі високі позитивні оцінки.

 

 

Артур Бруслік,
староста групи МВ – 22001 м

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook