Семінар Inspiring Learners to Go Further with Cambridge

13 травня 2023 року

12 травня 2023 року студенти та аспіранти кафедри міжнародних відносин і суспільних наук відвідали інформаційний семінар Inspiring Learners to Go Further with Cambridge. Академічний директор Grade Education Centre Олена Бочкарова розповіла про можливості та умови для українських студентів, аспірантів та викладачів підвищити свій рівень англійської мови та отримати сертифікат від університету Кембріджа.

Для сучасного науковця і, взагалі кваліфікованої людини, знання англійської є необхідною умовою для того, щоб бути конкурентним і затребуваним в своїй сфері. Оскільки сучасний світ є глобалізованим і Україна активно інтегрується в світові наукові та професійні спільноти, можливість зручно отримати підтвердження високого рівня володіння іноземною мовою є надзвичайно актуальним питанням.

     

Учасники семінару дізналися про програми Кембріджського університету з вивчення іноземних мов для бажаючих, залежно від їх роду діяльності і рівня володіння мовою та процес підготовки й складання іспиту. Оскільки тема є дуже актуальною для сучасної людини, присутні активно ставили питання відносно процесу навчання та отримання сертифікату. Проведена зустріч мала прикладну практичну користь і викликала зацікавленість у присутніх.

 

 

 

Яніна Алєєва,
аспірантка кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook