Квітнева кураторська година групи МВ-19003б

28 квітня 2023 року

Студенти 4 курсу 3 групи спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, зібрались 27 квітня на кураторську годину разом зі своїм наставником доцентом кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Хвіст В.О.

Спочатку Вікторія Олексіївна зосередила увагу на питаннях, які стосувалися навчального процесу: початок аудиторного навчання з 1 травня та підготовка до літньої сесії та проходження виробничої практики в травні-червні, здача академзаборгованостей, правила поведінки в гуртожитку та на території університету, дотримання протиепідеміологічних заходів та поводження під час повітряних тривог.
Потім розмова була присвячена відзначенню ювілею – 125-річчю нашого університету. Студенти пригадали багато цікавих фактів з історії університету та його внесок в розвиток вітчизняної освіти та науки протягом 125 років існування. Наш куратор представила до перегляду презентацію «125 років НУБіП України «Погляд крізь роки»» і окремо зупинилася на історії гуманітарно-педагогічного факультету.

     

Далі ми згадали про Чорнобильську катастрофу, день пам’яті якої відзначається 26 квітня, коли весь світ згадує і вшановує пам’ять про загиблих, що викликало багато емоцій. Студенти також переглянули запропоноване наставником відео про цю сумну подію – «Чорнобильська катастрофа: коротка історія про трагедію, яка назавжди закарбувалася в пам’яті». Відео присвячене наслідкам катастрофи, що сталася в 1986 році на Чорнобильській АЕС. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу. У відео було показано, як люди боролися з наслідками катастрофи та як вона вплинула на місцеве населення та природу. Були наведені факти про те, як подія вплинула на здоров’я людей та їхній морально-психологічний стан.

        

Отож, зустріч стала важливою для студентів всієї групи та сприяла їх особистісному розвитку. Учасники мали можливість поспілкуватися, почути думки від колег, а також здобути нові знання та пізнавальний досвід.

 

 

Валерія Мариніч,
староста групи МВ-19003б

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook