На кафедрі транспортних технологій та засобів у АПК відбувся вебінар "Чому Вам варто займатись транспортним моделюванням"

5 квітня 2023, 23:20
   На кафедрі транспортних технологій та засобів у АПК відбувся вебінар на тему: "Чому Вам варто займатись транспортним моделюванням". Спікером заходу виступив Дмитро Беспалов - експерт в галузі транспортного моделювання та планування транспортної інфраструктури. Він має багатий досвід роботи в цій галузі, включаючи роботу великих проектів з розробки транспортних моделей та оптимізації транспортної інфраструктури.

 

 
   Дмитро Беспалов є сертифікованим експертом з використання програми PTV Vissim, яка є однією з провідних програм для транспортного моделювання та планування транспортної інфраструктури. Він також є засновником та керівником компанії, яка спеціалізується на розробці транспортних моделей та плануванні транспортної інфраструктури. Дмитро Беспалов активно бере участь у розвитку транспортної галузі в Україні та веде наукову та консультативну діяльність в галузі транспортного моделювання та планування транспортної інфраструктури. Він також є співавтором кількох наукових статей та публікацій з цієї галузі.

 
 
 
   Вебінар, який він провів для студентів спеціальності Транспортних технологій на автомобільному транспорті, був насичений цікавими та актуальними темами.
 
   Однією з головних тем вебінару було транспортне моделювання. Дмитро Беспалов розповів про важливість моделювання транспортних потоків для вирішення проблем, пов'язаних з перевезенням пасажирів та вантажів, а також для вдосконалення транспортної інфраструктури.
 
 
 


   Далі, експерт розповів про програму PTV Vissim - один з найпопулярніших інструментів для транспортного моделювання. Він показав, як за допомогою цієї програми можна моделювати рух транспортних засобів на дорогах та прогнозувати потоки руху в різних умовах. Дмитро Беспалов підкреслив важливість використання таких інструментів для розв'язання проблем транспортного руху в Україні.

   Крім того, вебінар також включав в себе дискусію про інші аспекти транспортної інфраструктури, такі як планування міст та розвиток транспортних вузлів. Експерт наголосив на тому, що в Україні є великий потенціал для розвитку транспортного сектору, і транспортне моделювання може стати ключовим інструментом для досягнення цієї мети. Зокрема, він обговорив важливість планування міст з урахуванням потреб населення та прогнозування руху транспорту, що може допомогти зменшити затори та покращити мобільність.

   Учасники вебінару отримали цінні знання про використання транспортного моделювання та програми PTV Vissim для розв'язання проблем транспортного сектору в Україні. Дмитро Беспалов також дав корисні поради студентам, які планують розпочати кар'єру в галузі транспортного моделювання та про те, які компетенції та знання потрібні для роботи в цій галузі. Дмитро Беспалов порадив студентам брати участь у проектах та дослідженнях з транспортного моделювання, щоб отримати більше досвіду та практичних навичок.
 
 
Все це дозволить студентам стати кращими фахівцями в галузі транспортного моделювання та сприятиме розвитку транспортного сектору в Україні.

КАФЕДРА ТРАНСПОРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЗАСОБІВ У АПК ЩИРО ДЯКУЄ ДМИТРУ БЕСПАЛОВУ ЗА СПІВПРАЦЮ ТА ЦІКАВИЙ І НАСИЧЕНИЙ ВЕБІНАР!


Лілія Савченко

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook