ЗУСТРІЧ 6 ГРУПИ 1 КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ З НАСТАВНИКОМ ГРУПИ

28 лютого 2023, 10:39
Хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка

   28 лютого 2023 року у студентів 6 групи 1 курсу відбулись збори з наставником групи, старшим викладачем, кафедри хірургії і патофізіології імені академіка І. О. Поваженка, Бокотьком Романом.
   Під час війни з московією важливим є спілкування зі студентами групи. Постійно студенти та куратор групи знаходяться на зв’язку, переважно, за допомогою повідомлень у Telegram або Viber.
   Розмова розпочалась з питань щодо відвідувань студентів пар онлайн, а також безпеки кожного студента. Роман Романович сповістив інформацію щодо профорієнтаційної роботи кафедри та факультету, Вступної компанії 2023 року для подальшого залучення майбутніх абітурієнтів в НУБіП України.

   Наставник групи розповів студентам останні новини з життя університету, факультету, кафедри. Основна увага була приділена питанням відвідування пар і щодо перебування студентів групи за кордоном під час навчального процесу. Обговорили також питання заборгованостей у студентів за минулий семестр.

   Зустріч студентів з наставником відбулась в позитивній атмосфері, студенти активно долучались до розмови.
   На зустрічі розглянуто й інші важливі питання життєдіяльності 6 групи 1 курсу НУБіП України.
   Без знань і умінь неможливо в майбутньому відновлювати, розбудовувати та розвивати економіку нашої держави. Студенти налаштовані оптимістично на навчання у другому семестрі навчального року!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!
ГЕРОЯМ СЛАВА !!!
СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ !!!

Заступник старости 6 групи 1 курсу:
Вінцик Анна
Наставник групи:
Роман Бокотько

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook