Освіта дорослих – один із флагманів освітнього процесу ННІ неперервної освіти і туризму розпочинає навчальний рік

12 лютого 2023 року
  6 лютого 2023 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти і туризму НУБіП України відновилися курси підвищення кваліфікації керівних працівників, фахівців агропромислового комплексу України, науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

  Навчальні заняття у режимі on-line за навчально-тематичною програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Розвиток інноваційних професійних компетентностей в педагогічній діяльності» розпочали фахівці ВСП «Заліщицький фаховий коледж НУБіП України», ВСП «Рівненьський фаховий коледж НУБіП України», Мирогощанського аграрного фахового коледжу, ВСП «Березоворудський фаховий коледж ПНАУ», ВСП «Бучацький фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», Борщівського агротехнічного фахового коледжу та ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України» (188 слухачів).

  До освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації були залучені провідні науково-педагогічні працівники, науковці, управлінці НУБіП України.
  Лариса Кліх, доктор педагогічних наук, начальник навчально-методичного відділу, суттєво і компетентнісно розкрила питання щодо формування та реалізації освітніх програм.
  Вкрай важливу в сьогоднішніх умовах тему «Структура та особливості написання міжнародних проєктів» на високому науковому рівні представила доктор економічних наук, професор Лідія Шинкарук.

  Оксана Зазимко, кандидат технічних наук, заступник навчального відділу, представила слухачам курсів підвищення кваліфікації лекцію на тему «Формування компетентнісного підходу при реалізації Законів України «Про фахову передвищу освіту», «Про вищу освіту».

  Справді дотичним до сьогодення щодо формування управлінських компетентностей, в тому числі педагогічних кадрів, стали лекційні виступи доктора наук з державного управління Ірини Грищенко про лідерство і командотворення та доктора наук з державного управління Сергія Приліпка про комунікативну компетентність, її види та форми комунікації.

  Також до уваги педагогічних працівників коледжів були запропоновані тематичні заняття з урахуванням сучасних освітніх траєкторій: «Цифрові компетентності в навчальному процесі ВНЗ» (доктор педагогічних наук Олена Глазунова; кандидат педагогічних наук Дмитро Касаткін; кандидат наук Максим Мокрієв), «Формування інклюзивної компетентності в освітньому середовищі закладів вищої освіти» (доктор педагогічних наук, професор Ірина Демченко).
  Педагогічні працівники коледжів висловили подяку ННІ неперервної освіти і туризму, а також викладацькому складу курсів за високу організацію, компетентнісний підхід до реалізації поставлених завдань, високий рівень науково-методичного проведення лекційних занять та їх нагальність.

  Бажаємо науково-педагогічним працівникам університету, які забезпечують освітній процес курсів, підвищення особистісного розвитку кожного слухача, оволодіння і набуття ними новітніх компетентностей для свого професійного зростання!

Олійник В.В.,
заступник директора з навчальної і виховної роботи
ННІ неперервної освіти і туризму

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook